86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED

Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i sendit Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Artizanatit  Hedhje me temperaturë të lartë + elektropolim
Ngjyra i zi
ODM mirëpresim logon tuaj të personalizuar
Printo logon ekran lazer / mëndafshi
Pesha neto 20.1g

Trego Produktet

Mbaro produktet

     

Infomacion paketimi

FAQ

QC & QA    
QC-ja jonë profesionale kontrollon materialet, në mënyrë rigoroze.           
Dhe SC-ja jonë ofron inspektimin e plotë të mallrave përpara transportit për të siguruar që gjithçka është në rregull.      
    
Pagesa           
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj.           
2. Pagesë e plotë ose 30% T / T paraprakisht 70% bilanc para transportimit.     
3. Blerësi është përgjegjës për çdo taksë ose detyrim të ngarkuar nga vendi i tyre.      
    
Ngarkesë     
"1. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pasi të shohim listën e porosive."    
2. Ne do të dërgojmë brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.    
3. Urdhri special do të dërgohet brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.       

kthim