86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash organizatorë kompaktë me hapës për shishe dhe dritë LED në shitje
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
  • Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED

Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED

  • Gradë:
  •  Hedhje me temperaturë të lartë + elektropolim

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Mbajtëse zinxhirësh çelësash për organizatorin kompakt me hapës për shishe dhe dritë LED
2 material Aliazh alumini 
3 Artizanatit  Hedhje me temperaturë të lartë + elektropolim
4 Ngjyra e zezë
5 ODM Mirësevini Logon tuaj të personalizuar
6 Printo logon ekran lazer / mëndafshi
7 Kushtet e pagesës T / T, Western Union, MoneyGram

Trego Produktet

PRODUKTET SHOW


Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 

 

Videoja e produktit

Infomacion paketimi

Shërbimi ynë

1. Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, kërkesa juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh.     

2. Diapazoni i prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunimi i metaleve, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, veshja sipërfaqësore, testimi QC dhe paketimi.   
3. Shërbimi pas shitjes ... ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes. 

Detajet e transportit

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.         
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave.          
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.        
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.        

kthim