Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light për shitje
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light për shitje
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light për shitje
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light
  • Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light

Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light

  • Gradë:
  • Temperatura e lartë hedh + electropolishing

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Compact Organizer Key Chain mbajtës Me shishe hapës dhe LED Light
2 material aliazh alumnium
3 Artizanatit Temperatura e lartë hedh + electropolishing
4 Ngjyrë I zi
5 ODM Mirë se vini juaj Custom logo
6 Logo print Laser / mëndafshi-screen
7 Kushtet e pagesës T / T, Western Union, MoneyGram

Produkte Trego

PRODUKTET SHOW


Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Video Product

Paketimi Detaje

Shërbimi ynë

1.Reply: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda disa orësh 6 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh.

2.Production varg: Shërbimi AD / CAM, plastike ekspert injeksion, të përpunimit të metaleve, të përfundojë, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim.
3.After shitjes shërbimi: Ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes.

Detajet e transportit

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!