Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
shitje[Email mbrojtur]
flamur
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë për shitje
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë për shitje
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë për shitje
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
  • Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë

Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë

  • Gradë:
  • Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Colored Anodized Stinless çeliku Milling Pjesë Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Trajtim sipërfaqësor Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
përpunim kthese, bluarje, shpimit, EDM teli, saldim, hedhjes, forcon, montimi, etj
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

FAQ
"Q1: Si të merrni një citat të saktë?
Vizatime, fotografi ose mostra të produkteve.
madhësive të detajuara të produkteve.
Materiale të produkteve.
trajtim sipërfaqësor të produkteve.
Sasia e zakonshme blerëse. "
"Q2: Cila është përparësia e pjesët tuaja për produktet e industrisë?
A2: Avantazhi ynë është çmimet konkurruese, ofrimit të shpejtë dhe me cilësi të lartë Punonjësit tanë janë përgjegjës të orientuar, miqësore të orientuar, dhe klient të orientuara pjesët industriale produktet tona janë paraqitur nga toleranca rreptë, fund të qetë dhe të performancës gjatë jetës "...
"Q3: çfarë janë pajisjet tona machining?
A3: Our machining equipmentinclude makinat CNC mulliri, CNC kthese makina, vulosje
makina, makina hobbing, makina automatike torno, makina përgjimi, makina bluarje, vidhos makina, makinat e prerjes dhe kështu me radhë.
"
"Q4: Çfarë mënyra përdorimin tonë të anijeve?
A4 :. Në përgjithësi, ne do të përdorim UPS ose DHL për të transportuar produktet e klientëve tanë
mund të marrin produktet brenda 3 days.If klientët tanë nuk kanë nevojë për ato urgjentisht, ne do të përdorim FedEx dhe TNT.If produktet janë të peshës së rëndë dhe vëllimit të madh, ne do të anijes ato nga deti. Në këtë mënyrë mund të shpëtojë klientëve tanë një shumë të holla. "
"Q5: Ku është shpërndarja kryesore tonë Customer?
A5: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
"
"Q6: Çfarë Materialet mund të trajtojë?
A6: Tunxh, bronz, bakër, çelik inox, çeliku, alumini, titan dhe plastike ".

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!