Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesët e kthimit CNC të aluminit për shitje
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesët e kthimit CNC të aluminit për shitje
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC

Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC

  • Gradë:
  • Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe pjesët e mullirit të aluminit dhe pjesëve të kthimit të CNC

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Makineri CNC me ngjyrë të anodizuar me ngjyrë dhe
pjesë mulliri alumini dhe pjesë kthimi cnc alumini
material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
Ne trajtojmë shumë lloje të tjera të materialeve.
Ju lutemi na kontaktoni nëse materiali juaj i kërkuar nuk është i listuar më lart.
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Paketimi & Transporti
"1) Paketimi

1.Parohuni nga dëmtimi.

2.Sipas kërkesave të klientëve, në gjendje të përsosur.

3.Shtoni pjesët me shprehje, 3 ~ 5 ditë shërbim derë më derë. (Fakultative)

2) Transporti

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;

2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.

3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

4. Koha e dorëzimit: 10-20 ditë pas konfirmimit të porosisë.


"

Aplikacion

PSE ZGJIDHNI SHBA?
"
• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbetet konkurruese
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë
• Qëllimi ynë kryesor është KATNDSIMI TOTAL I KLIENTIT ndërsa e bëni punën tuaj të lehtë! "

kthim