Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Stainless çeliku machined pjesë për shitje
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Stainless çeliku machined pjesë për shitje
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Stainless çeliku machined pjesë për shitje
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined
  • Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined

Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë rrotulluese CNC Machining Shërbimi lëmuar Pjesë Çelik machined
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim, hedh,
falsifikim, montimi, etj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Machining CNC Shërbimi

Në Atje, Ne ofrojmë një gamë të gjerë të porosi përpunimit të pjesëve të shërbimit, duke përfshirë: CNC mulliri Service, Pjesë rrotulluese CNC Service, mekanik Design, pjesë Kuvendin, prerja EDM-teli, saktësi rëndë, përpunimit zviceran i kthyer, Auto-veshje me listela kthyer, derdhur injeksion dhe Die Kallëp material + Machining.The ne kryesisht machining: Stainless Steel, alumini, bronzi, Inxhinieri plastike, Titanium, qeramika.
Si machining CNC running?

Pjesë CNC kthyer

Ekipi Jona inxhinieri vendosë procesin CNC, mjet dhe programin programues pajisjeve që zgjedh kohën e prerjes, përfundojë sipërfaqe, dhe baza përfundimtare tolerancës në vizatimet tuaja të projektimit Ne duke përdorur me të fundit programimin teknologji :. CAM, CAD dizajn, analiza teknike për secilin projekt të përmirësuar efikasitetin dhe për të zvogëluar koston.

Ne kemi Pjesë rrotulluese CNC lathes, lathes zvicerane kthyer, dhe lathes vertikale, mundësuar makinë me shpejtësi të lartë dhe duke e kthyer me cilësi të lartë të të dy plastike dhe metalet. Më e rëndësishme, ne kemi një ekip shumë të fortë teknike, të njohur me të gjitha llojet prej Pjesë rrotulluese CNC makinë dhe në gjendje të bëjë një zgjidhje për të optimizuar procesin, të ulur koston dhe përpunimit kohë. kapaciteti ynë i kthyer është në dispozicion për prototypes dhe projekte të mëdha sasi.

Pjesë CNC milled

Ne përdorim importuar 3, 4 dhe 5-aks CNC qendrat e përpunimit me shpejtë-ndryshim përpunim mekanik, të programuar duke përdorur të avancuara software DELCAM. MAZAK, Perfect Jet, DMG dhe Brother, në varësi të pronat e materiale, ne do të vlerësojmë pajisje më të përshtatshme .Të njëjtin me CNC pjesë kthyer, ne kemi përsosmëri punën teknik në GPM më shumë se 11 vjet, çdo pajisje si Chlid tyre.

foto produkt

EDM / Wire EDM

EDM (machining elektrike shkarkimit) shkarkimi elektrike machining (EDM), i njohur gjithashtu si përpunimit shkëndijë, shkëndijë pakësojmë, djegie, vdesin fundosje, djegien teli ose erozionin teli, është një proces i prodhimit ku një formë e dëshiruar është marrë duke përdorur shkarkimet elektrike. A flijimit electrode në një banjë electrolyte shkarkon një shkëndijë të lartë-powered elektrike të gërryejë materiale shumë të vështirë që do të jetë e vështirë ose e pamundur për të bërë me çdo metodë tjetër.
Me EDM teli, një tel bakri është ushqyer vazhdimisht në mes të dy bobina. Kur ngarkuar elektrikisht, është në gjendje për të shkurtuar nëpër Çelikë thekur mjet shpejt dhe me saktësi. Në GPM, i EDM është markë e Agie Chamir, tela bakri është 0.07mm.
Rëndë dhe Welding Services

Rëndë është një proces gërryes përpunimit që përdor një timon rëndë si mjet prerjes. Në GPM, ne gjithashtu ofrojmë shërbime të rëndë (sipërfaqja rëndë, ID / OD rëndë, cilindrike rëndë) Në ofertën rendit një ser e shërbimeve, ne gjithashtu ofrojmë saldim çelik , saldim çeliku struktura, saldim vështirë metalike dhe saldim bronzi.
Tolerancat për saktësi Machining

Tolerancat tonë të përgjithshme për machining CNC varet nga DIN-2768-1 dhe DIN-2768-2.Actually Ne mund të kontrollojë tolerancën e +/- 0.005mm me përvojën tonë të pasur. Megjithatë, tolerancat dhe saktësia janë të prekur në masë të madhe nga gjeometri pjesë, llojin e material dhe aftësi teknike e teknik. menaxherët e projektit tanë do të konsultohet me ju në çdo pjesë të projekteve tuaja dhe do të kërkojë për të siguruar shkallën më të lartë të saktësisë të jetë e mundur.

Pjesë rrotulluese CNC Center

Qendrat tona të kthyer ofrojnë një gamë të gjerë të machining saktësi CNC, dhe klientët mund të presin CNC kthyer përbërësit e cilësisë më të lartë.

Këtu është një listë e disa nga pjesët saktësi kthyer që janë prodhuar këtu në Dongguan Jiesheng Hardware Industry Co, Ltd.:

Nuts - Bolts - Washers - Spacers - Sleeves - Shkurre - housings - rekrutues ferrules - Adapters - pajisje tub - Bashkues - Vida - Knurling - Përgjimin - Broaching - Contouring - pajisje çelik - shpimit të naftës - pajisje gaz - nipples - Shton - Offset bolts - temat API - temat Acme - temat tapered - Bosses - Disqet Fërkimi - pjesë Tekstil Machine - Clamps - boshte Drive - studs rrota - pajisje Anti kromi - Pulleys - Brez tensioner - housings Seal - boshatis sepse priza - prestar Foam - Rollers - kushineta ngurta - pjesët e frenave - varen këmbët - topa kthyeshëm - këmbët Top Link - këmbët më të ulëta Link - Quick lidheni pajisje të karburantit - boshte Pump - impellers - pjesë peristaltic pompë - Spray pjesë armë - nozzles - Rakordet - shufra shtytje dhe pllaka

Kjo liste nuk eshte ekskluzive, por kjo do t'ju japë një ide të gamë të gjerë të pjesëve saktësi kthyer që ne prodhojmë këtu.

Nëse keni ndonjë pyetje të mëtejshme në lidhje me rrotulluese tona, ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion të detajuar dhe ne do të jetë vetëm tepër të lumtur për të ju ndihmuar më tej.


Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Rast studimi

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Së fundi, në APPORO, ne përdorim të fuqishme makina 4-aks CNC torno për prodhimin e pjesëve të CNC machined. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë mirëkuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesën për shqyrtim të lirë e projektit.


Paketimi Detaje

Paketimi & Transporti
1) Paketimi
1.Prevent nga dëmtimi.
2.As për kërkesat e klientëve, në

gjendje të përsosur.
3.Send pjesët nga të shprehur, ditë 3 ~ 5 derë më derë
të shërbimit. (Fakultativ)

2) Shipping
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;
2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
ditë 4 Koha e dorëzimit :. 10-20 Pas konfirmimit rendit ".

Aplikacion

Avantazhet tona
1. Ofron shërbim CNC përpunimit për shumë vite, ne fokusohemi në kërkesën e klientit dhe kënaqësinë e klientit.
2. Sigurimi 3D tërhequr për të modifikuar.
3. Çmimeve konkurruese me cilësi të mirë.
4. Mënyrë të vogla është e pranueshme
5. Kohë të shkurtër të ofrimit (5-20days sipas rendit Qty)
6. Customized madhësinë dhe specifikim / OEM në dispozicion
7. E vendosur në Dongguan, transporti i përshtatshëm "

PSE ZGJIDHNI SHBA?
. 1 Ne e specializuar në projektimin dhe prodhimin e: Panel rrahjes, kabineti, çati metalike, çati dyer, kuti metër, produkteve alumini, produktet e çelik, prodhimet metalike, Veshje pluhur dhe kështu me radhë.
2 Production rrjedha :. Plate cutting-CNC vulosje-CNC lakimi-Welding-pluhur Veshje-QC-Grumbulluar-QC-Paketimi-Shpërndarja
3 Makineri dhe Pajisje :. CNC Laser Cutting Machine, CNC Bending Machine, CNC Plate prerje Machine, CNC Punching Machine, CNC Chamfering Machine, frezë, Gringding Machine, Veshje pluhur Workshop, Machine Center CNC, Koordinimi makine matese, etj "

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!