86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i kthimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i kthimit CNC

  • Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox
  • Shitet Pjesa e përpunuar e përpunuar e përpunimit të makinerive CNC
  • Shitet Pjesa e përpunuar e përpunuar e përpunimit të makinerive CNC
  • Shitet Pjesa e përpunuar e përpunuar e përpunimit të makinerive CNC
  • Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox
  • Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox
  • Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox
  • Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox

Shërbim përpunimi makinerie CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox

  • Gradë:
  • Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj. Gjithashtu mund të jetë miqësor me mjedisin

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Shërbimi i përpunimit të kthyeshëm CNC Pjesë të përpunuara të lëmuara nga çelik inox 
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthimi, frezimi, shpimi, tela EDM, saldimi, hedhja,
falsifikim, montim, etj.
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Shërbimi i përpunimit CNC

Atje, Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimi të pjesëve të përpunimit me porosi, duke përfshirë: Shërbimin CNC mulliri Service Shërbimin kthyes CNC Design Projektimin mekanik të pjesëve, Montimin e pjesëve ting Prerja me tela EDM Gr Bluarja precize Mach Makineria kthyese zvicerane Turn Kthimi automatik i shiritave ing Formati i injeksionit and Die Casting + Machining. Materiali që ne më së shumti e përpunojmë: Çelik inox, Alumini, tunxh, Plastikë Inxhinierike, Titanium, Qeramikë.
Si funksionon përpunimi CNC?

Pjesë të kthyera CNC

Ekipi ynë inxhinierik vendos mjetin e procesit CNC dhe programuesit Programer pajisjet për të optimizuar kohën e prerjes, përfundimin e sipërfaqes dhe bazën e tolerancës përfundimtare në vizatimet tuaja të dizajnit. Ne përdorim Me teknologjinë më të fundit: programimin CAM, dizajnin CAD, analizën teknike për secilin projekt për të përmirësuar efikasitetin dhe ulur koston.

Kemi torno kthyese cnc, torno zvicerane kthyese dhe torno vertikale, mundësojnë makineri me shpejtësi të lartë dhe kthim me cilësi të lartë si të plastikës ashtu edhe të metaleve. Më e rëndësishmja, ne kemi një ekip teknik shumë të fortë , të njohur me të gjitha llojet e makinerive kthyese të CNC dhe të aftë për të bërë një zgjidhje për të optimizuar procesin, për të zvogëluar koston dhe kohën e përpunimit. Kapaciteti ynë kthyes është i disponueshëm për prototipa dhe projekte me sasi të mëdha.

Pjesët e miluara CNC

Ne përdorim qendra të importuara të përpunimit CNC 3, 4 dhe 5-bosht me vegla me ndryshim të shpejtë, të programuara duke përdorur softuer të përparuar Delcam. MAZAK, Perfect Jet, DMG dhe Brother, Në varësi të vetive materiale, ne do të vlerësojmë pajisjet më të përshtatshme. E njëjta gjë me pjesët e kthyera CNC, ne kemi punë teknike të përsosmërisë në GPM më shumë se 11 vjet, secila pajisje si Chlid e tyre.

 

Fotografia e produktit

      

EDM / WM EDM

EDM (përpunimi elektrik i shkarkimit) Përpunimi elektrik i shkarkimit (EDM), i njohur gjithashtu si përpunimi i shkëndijës, gërryerja e shkëndijës, djegia, fundosja e vdesit, djegia e telit ose erozioni i telit, është një proces prodhimi përmes të cilit një formë e dëshiruar merret duke përdorur shkarkimet elektrike. Një elektrodë flijuese në një banjë elektrolite shkarkon një shkëndijë elektrike me fuqi të lartë për të gërryer materiale shumë të forta që do të ishte e vështirë ose e pamundur të bëhej me ndonjë metodë tjetër.
Me tela EDM, një tel bakri ushqehet vazhdimisht midis dy rrotullave. Kur ngarkohet elektrikisht, është në gjendje të presë çeliqet e mjeteve të ngurtësuara shpejt dhe me saktësi. Në GPM, EDM është markë e Agie Chamir, tela bakri është 0.07 mm.
Shërbimet e bluarjes dhe Saldimit

Bluarja është një proces i përpunimit gërryes që përdor një rrotë bluarje si mjet prerës. Në GPM, ne gjithashtu ofrojmë shërbime bluarje gr bluarje sipërfaqësore, ID / OD bluarje gr bluarje cilindrike) Për të ofruar një seri shërbimesh, ne gjithashtu ofrojmë saldim prej çeliku inox, saldim çeliku të strukturës, saldim metali të fortë dhe saldim bronzi.
Tolerancat për përpunimin preciz

Tolerancat tona të përgjithshme për përpunimin CNC varen nga DIN-2768-1 dhe DIN-2768-2. Në të vërtetë Ne mund të kontrollojmë tolerancën prej +/- 0.005 mm me përvojën tonë të pasur. Sidoqoftë, tolerancat dhe saktësia ndikohen shumë nga gjeometria e pjesëve - lloji i materialit dhe aftësia teknike e teknikut. Drejtuesit tanë të projektit do të këshillohen me ju për çdo pjesë të projekteve tuaja dhe do të kërkojnë të sigurojnë shkallën më të lartë të saktësisë së mundshme.

Qendra e Kthimit CNC

Qendrat tona kthyese ofrojnë një gamë të gjerë të përpunimit me precizion CNC, dhe klientët mund të presin që përbërësit CNC të kthehen me cilësinë më të lartë.

Këtu është një listë e disa pjesëve të kthyera me precizion që prodhohen këtu në Dongguan Jiesheng Hardware Industry Co., Ltd .:

Arra - Vidha - Rondele - Hapësira - Mëngë - Shkurre - Shtëpi - Lidhësa për thurje - Përshtatës - Rakorde tubash - Lidhësa - Vida - Thurje - Përplasje - Ndërprerje - Konturim - Pajisje prej çeliku inox - Shpime vaji - Pajisje gazi - Thika - Futje - Bolona kompensimi - Fijet API - Fijet e akme - Fijet me kon - Bosët - Disqet e fërkimit - Pjesët e makinerive tekstile - Mbërtheckat - Boshtet drejtuese - Mbërtheckat e rrotave - Pajisjet kundër sifonit - Rrotullat - Tensioni i rripave - Shtëpitë e vulosjes - Priza bosh - Prerës shkumë - Rulë - Kushineta të ngurta - Pjesët e frenave - Kunjat e menteshave - Topat kthyeshëm - Kunjat e sipërme të lidhësve - Kunjat e lidhësve të poshtëm - Pajisjet e karburantit të lidhjes së shpejtë - Boshtet e pompës - Shtytësit - Pjesët e pompës peristaltike - Pjesët e armëve të spërkatjes - Gryzat - Flanxhat - Shufrat dhe pllakat

Kjo listë nuk është ekskluzive, por do t'ju japë një ide për gamën e gjerë të pjesëve të kthyera me saktësi që ne prodhojmë këtu.

Nëse keni ndonjë pyetje të mëtejshme në lidhje me Shërbimet tona të Kthimit ju lutemi na kontaktoni për informacione më të hollësishme dhe ne do të jemi vetëm shumë të lumtur t'ju ndihmojmë më tej.


Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 

Rast studimi

Pjesët kthyese CNC për sektorët e tregut

  Gjatë 10 viteve të fundit, ne kishim vazhduar të merrnim makina torno me kthesë të re dhe me precizion të lartë për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë përgjegjës për sigurimin e pjesëve të këmbimit me precizion të lartë, me cilësi të lartë në industritë e tyre në rrjedhën e poshtme. Ata zgjedhin APPORO si prodhuesi i tyre më i mirë i makinerisë CNC dhe bashkëpunojnë vazhdimisht me ne për shumë vitet e fundit.

 

Aftësia jonë e kthimit CNC
Lidhur me aftësinë e prodhimit të pjesëve të përpunuara me torno CNC të cilat janë fjalë për fjalë me pamje lineare. Kur përpunoni CNC, shufra e lëndës së parë (zakonisht e bërë prej metali ose plastike) rrotullohet me RPM të lartë. Një mjet prerës përshkohet përgjatë boshtit të lëvizjes X, Y ose Z për të prodhuar dimensione të sakta. Boshti kthyes CNC është një nga pjesët rezervë më të shikuara, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printeri me shumë funksione, skaneri, boshti drejtues për transmetimin e çift rrotullues, etj. Çeliku i aliazhit me kasetë të ngurtësuar ose carburizing për rezistencë më të mirë të veshjes mund të plotësojë kërkesat e qëllimi i transmetimit të momentit të lartë.

Lëndë e parë për kthimin e CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu përvojë me prodhimin e vidave CNC kthyese. Vidë e rregulluar e kokës me vrima me fund të sheshtë për matës elektronik të të ardhurave, rregullim i imët ose i trashë. Materiali varionte nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik inox 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu me përvojë të mirë me përpunimin e vidave të përpunuara CNC të bëra prej aliazhi të titanit për të përmbushur rezistencën e lartë ndaj korrozionit, kërkesat e larta të raportit forcë-densitet.

Pjesë Titaniumi kthyese CNC
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të saktë dhe të besueshme të përpunimit në kthimin e pjesëve të titanit nga CNC. Parametrat e prerjes dhe lëngu i prerjes kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në pjesët e përpunimit të bëra nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga industria e hapësirës ajrore, instrumenteve mjekësore, pajisjeve biomjekësore, bioteknologjisë dhe bioinxhinierisë apo edhe industrive të kimisë analitike. Ne mund të parashikojmë që kërkesa e tregut për pjesët kthyese të titanit është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo sepse vetëm aliazhi i titanit mund të plotësojë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, pjesët e kthyera nga aliazhi i titanit përdoren gjerësisht në të gjithë botën në shumë prej mjediseve më të vështira, të tilla si ushtria, hapësira ajrore, industria e naftës, ose në pjesën e sipërme dhe nëndetëse, tunelizimi, minierat, ndërtimi dhe industritë bujqësore, ku ato janë subjekt i abuzimit fizik dhe ekspozimi ndaj pluhurit, ujit të kripur etj.

Më në fund, në APPORO, ne përdorim makina të fuqishme torno 4-boshtore për prodhimin e pjesëve të përpunuara me CNC. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë kuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesë për rishikim falas të projektit.


Infomacion paketimi

Packaging & Shipping    
1) Paketimi
1. Parandaloni dëmtimin.
2.Sipas kërkesave të klientëve, në

gjendje perfekte.
3. Dërgoni pjesët me shprehje, 3 ~ 5 ditë derë më derë
shërbimi (Opsionale)

2) Transporti
1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesët e sasisë së vogël, derë më derë;
2. Nga Deti për produkte me sasi të mëdha.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
4. Koha e dorëzimit: 10-20 ditë pas konfirmimit të porosisë. "    

Aplikacion

Avantazhet tona     
1. ofron shërbimin e përpunimit CNC për shumë vite, ne përqendrohemi në kërkesën e klientit dhe kënaqësinë e klientit.
2. Siguroni vizatim 3D për modifikim.
3. Çmimi konkurrues me cilësi të mirë.                                   
4. Rendi i vogël është i pranueshëm
5. Koha e shkurtër e dorëzimit (5-20 ditë sipas porosisë Qty)
6. Madhësia dhe specifikimi i përshtatur / OEM në dispozicion
7. E vendosur në Dongguan, transport i përshtatshëm "   

PSE ZGJIDHNI SHBA?    
1. Ne jemi te specializuar në dizenjimin dhe prodhimin e: Rrahjeve të panelit, kabinetit, çatisë metalike, çatisë së derës, kuti metri, produkte alumini, produkte çeliku, produkte metali, veshje pluhuri e kështu me radhë.
2. Rrjedha e prodhimit: Prerja e pllakave-vulosja CNC-Bending CNC-Saldimi-Veshje pluhuri-QC-Montimi-QC-Paketimi-Dorëzimi
3. Makineri dhe pajisje: Makinë prerëse me lazer CNC, makinë lakuese CNC, makinë prerëse pllake CNC, makinë shpuese CNC, makine zbukuruese CNC, makineri frezimi, makineri grirëse, punëtori për veshje pluhuri, qendër makine CNC, makinë matëse koordinuese etj. "    

kthim