Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts for sale
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts for sale
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts for sale
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts
  • CNC Turning Machining Aluminium Parts

CNC Turning Machining Aluminium Parts

  • Gradë:
  • Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj Port :. Shenzhen

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit makinerie CNC kthese pjesë alumini
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,
70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video /
Tesa Lartësia matës /
0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

Produkte Trego

CNC Turning Machining Aluminium Parts


Paketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
"Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen
"
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

Aplikacion

pajisjet e inspektimit

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
"
"3. Bëni inspektimit 100% para se të dërgesës.


Pse të zgjidhni na?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!