86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e makinerive kthyese CNC
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e makinerive kthyese CNC
  • Shitet Pjesë alumini për përpunimin e makinerive kthyese CNC
  • Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC
  • Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC
  • Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC
  • Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC

Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC

  • Gradë:
  • Paketimi: Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesa juaj Port: Shenzhen

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit CNC duke kthyer pjesët e aluminit të përpunimit
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht,
Bilanci 70% para dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Makineritë e prodhimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Pajisjet e inspektimit Zeiss CMM / Mjetet matëse Mitutoyo / Sistemi i matjes së videos /
Matësi i Lartësisë Tesa /
Matësa ajri të nivelit 0.5um dhe pajisje të tjera të sofistikuara të inspektimit etj.

Trego Produktet

Pjesë alumini për përpunimin e makinerive CNC

      

Infomacion paketimi

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj        
Port: Shenzhen        
"Transporti: Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen
"        
Dorëzimi: brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.        

Aplikacion

PAJISJET E INSPEKTIMIT        

"Departamenti ynë i QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "        
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.        
"2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
 "        
"3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.


Pse të zgjidhni na?       

• Asistencë për dizajnin dhe mbështetje të plotë inxhinierike.         
• Anodizoni dhe përfundoni veshjen e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të personalizuara.         
• Vegla makinerie të përparuara, softuer programimi CAD / CAM.         
• Aftësitë e përpunimit prototip.         
• Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar.         
• Azhurnimi dhe avancimi i vazhdueshëm i pajisjeve tona për të mbetur konkurrues.         
• Kapacitet i gjerë - Mund të vrapojmë 24 orë, 6 ditë në javë.         
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësia totale e klientit duke e bërë punën tuaj më të lehtë!         

kthim