86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë
  • Cnc Kthimi i pjesëve të aluminizuar të aluminizuar të anodizuar për pjesët e sigurisë në shitje
  • Cnc Kthimi i pjesëve të aluminizuar të aluminizuar të anodizuar për pjesët e sigurisë në shitje
  • Cnc Kthimi i pjesëve të aluminizuar të aluminizuar të anodizuar për pjesët e sigurisë në shitje
  • Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë
  • Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë
  • Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë
  • Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë

Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë

  • Gradë:
  • Ne mund të bëjmë mostrat e pjesët e anodizuara të aluminit Brenda ditëve 7 pa pagesë

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

pjesët e anodizuara të aluminit

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Pjesët e aluminit me prodhim CNC të kthyer në pjesët e sigurisë

Paketimi Detaje

Paketimi i pjesëve të anodizuara të aluminit

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion


kthim