Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined
  • CNC çelik pjesë machined dhe CNC machined bronzi për shitje
  • CNC çelik pjesë machined dhe CNC machined bronzi për shitje
  • CNC çelik pjesë machined dhe CNC machined bronzi për shitje
  • CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined
  • CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined
  • CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined
  • CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined

CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i produktit CNC çelik pjesë machined dhe cnc bronzi machined
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj.
Sizs madhësia OEM Various forma sipas kërkesave të klientit.
funksion Fixing dhe lidh.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me shumë vite "

përvojë në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Sipërfaqja e mbarimit

Pjesë alumini Natrual Anodized, Ngjyra anodized, curril ajeri me rërë Anodized, lustrim, Chroming, gdhendje lazer, etj.
Pjesë Stainless Steel Lustrim, passivating, Sandblasting, veshja pluhur, kallaji shtresë, fosfati, etj.
Pjesë çeliku Zink plating, oksid zi, pluhur veshura, Përpunimi termik, Carburized, Chrome plating, nikel plating, etj.
tunxh Lustrim, gdhendje Laser, etj.

Trajtim sipërfaqësor mund të bëhet me kërkesën e konsumatorëve.

Produkte trego

PRODUKTE më të lidhura


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

Më të Rejat Product, Best Quality, Best Service

Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja

"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "

"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "

Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours

3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.

MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.


kthim