Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]cncmachingparts.com
flamur
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Pjesë për shitje
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Pjesë për shitje
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Pjesë për shitje
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts
  • CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts

CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts
pajisje machining heading machine,threading machine,
mulliri CNC & kthese makine,

mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Trajtim sipërfaqësor Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T 70% balanca para ngarkesë
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë,
automobil, motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

CNC Stainless Steel pjesët machined dhe alumini Cnc Auto Parts


Paketimi Detaje

Përparësitë tona
Në mjedisin e sotëm ne e dimë se sa e rëndësishme është për t'iu përgjigjur nevojave të klientit tonë, nga citatet të dërgimit, nëse keni nevojë për një porosi saktësi machined komponent apo një numër të pjesëve të, ne do të dorëzojë pjesë të cilësisë që ju presin.
"Track Record suksesshëm
Queenta ka qenë në biznesin e shërbimeve CNC për më shumë se 13 vjet.


Simple Biznes Filozofi
Ne kemi ndërtuar biznesin tonë me një filozofi të thjeshtë: të dhënë vlera të jashtëzakonshme.

Investime në Teknologji & People
Queenta investon shumë në teknologjinë e saj dhe fuqisë punëtore.

Shërbimet e specializuara
Në shpejtë-lëvizje e sotme, ekonominë globale, specializimi përkthehet në sukses. "

Aplikacion

FAQ
1) Kur mund të merrni çmimin?
Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 12 pasi të kemi marrë tuaj inquiry.If ju janë shumë urgjente për të marrë çmimin, ju lutem na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim.

2) Çfarë informacioni duhet të jap ty për hetim?
Pls dërgoni vizatimet tuaja të tilla si PDF, IGS, Hapi fotografi dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore, Qty dhe ku ata janë të dërguar, etj

3) Sa kohë mund të pres për të marrë mostër?
Pas vizatimet dhe çmimi janë konfirmuar, mostrat do të jetë gati për dërgimin në ditë 3-7. Mostrat do të dërgohet tek ju me anë të shprehin dhe do të arrihet në ditë pune 3-5.

4) Sa kohë e tërë procedura duke u përpunuar?
normal kohën e dorëzimit është rreth ditëve 15-20, ajo është kryesore bazuar në shumën e rendit.

5) Çfarë materiali mund të bëni?
Ne mund makinë një shumëllojshmëri të materialeve të tilla si alumini, bronzi çeliku, bakri, çeliku inox, najloni, POM, ABS, etj Ne mirëpresim mundësinë e cituar në nevojat tuaja,
nëse sasitë janë të vogla apo të mëdha. Ju lutem mos ngurroni të telefononi ose na dërgoni me email për më shumë informacion -Ne ju mirëpresim. "

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!