86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini
  • CNC prototype machining services aluminum parts for sale
  • CNC prototype machining services aluminum parts for sale
  • CNC prototype machining services aluminum parts for sale
  • Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini
  • Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini
  • Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini
  • Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini

Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini

  • Gradë:
touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

prototype machining services

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

* lustrim* Anodizing* Sand prish

Ngjyra

silver,black,gold etc...

Mostrat

mostër në dispozicion

Certifikatë

ISO9001: 2015

Produkte Trego

Shërbime të përpunimit prototip CNC pjesë alumini

Paketimi Detaje

Packing Infomation of prototype machining services

1.Blister Box or bubble bag packing + Carton

Paketa e Kualifikuar në dispozicion

Na kontaktoni

Jiesheng Hardware(Jeasnn) is a factory ,provides solutions to custom lighting parts. Leave a message : contact now

Learn more details of about lighting solutions,please send your message to us.


Contact: Lisa.Lee

email:[Email mbrojtur]
Tel: + 86-769-83315100
Skype: hongxin0713
Wechat: 0086 13546906866
Add: No.39 Jingfu West Road ,Yangkengtang Village,Dalang Town ,Dongguan,Guangdong,China
kthim