Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë për shitje
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë për shitje
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë për shitje
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë

Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë

  • Gradë:
  • Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining Pjesë
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Fund Lustrim; anodize; Nikel, zink, kallaj,
krom, Silver plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
Bilanci para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Cnc Precision mulliri Pjesa Çelik CNC Machining PjesëPaketimi Detaje

Paketimi & Transporti
1) Paketimi
1.Prevent nga dëmtimi.
2.As për kërkesat e klientëve, në gjendje të përsosur.
3.Send pjesët nga të shprehur, ditë 3 ~ 5 shërbimin derë më derë. (Fakultativ)

2) Shipping
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;
2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
. 4 Koha për dorëzim: ditë 10-20 Pas konfirmimit rendit.

Avantazhet tona
Shërbimi 1.provides CNC machining për shumë vite, ne fokusohemi në kërkesën e klientit dhe kënaqësinë e klientit.
2. Sigurimi 3D tërhequr për të modifikuar.
3. Çmimeve konkurruese me cilësi të mirë.
4. Mënyrë të vogla është e pranueshme
5. Kohë të shkurtër të ofrimit (5-20days sipas rendit Qty)
6. Customized madhësinë dhe specifikim / OEM në dispozicion
7. E vendosur në Dongguan, transporti i përshtatshëm "

blerja Guides
1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi. "

Aplikacion

FAQ
♣ llojet Çfarë ka të informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?
Nëse keni vizatimet ose mostrat, pls mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju duhet, etj.

♣ Si funksionon procesi i pagesës?
Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne, në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% e depozitave TT, bilanci duhet të paguhet para se të dërgesës.

♣ Çfarë është moq juaj?
Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me moq.

♣ Si mund ta di statusin e produkteve të mia?
Ne do të ju mbajë postuar për përparimin e çdo të prodhimit si blerjen e materialeve, statusi prodhimit, kohën e dorëzimit, numri ndjekja deri sa ju PRANUAR produktet.

♣ Mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?
Po, i sigurt. Ne do t'ju japë sugjerim si material, dizajn dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu mund të ju ndihmojë të bëni vizatimet e mostrave tuaj dhe pastaj kopjuar mostrat.


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!