86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC
  • Shitet Pjesa e përpunimit me prerje precize Cnc Çelik inox
  • Shitet Pjesa e përpunimit me prerje precize Cnc Çelik inox
  • Shitet Pjesa e përpunimit me prerje precize Cnc Çelik inox
  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC
  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC
  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC
  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC

Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC

  • Gradë:
  • Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthim, mulliri, shpim, tela EDM, saldim,
hedhje, falsifikim, montim, etj.
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj,
krom, plating argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësor me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
bilanci para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Diapazoni i prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, pajisje makinerie dhe pjesë hardware
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Pjesë mulliri precize CNC Çelik inox Pjesë përpunuese CNC

      


Infomacion paketimi

Packaging & Shipping    
1) Paketimi
1. Parandaloni dëmtimin.
2.Sipas kërkesave të klientëve, në gjendje perfekte.
3. Dërgoni pjesët me shprehje, 3 ~ 5 ditë shërbim derë më derë. (Opsionale)

2) Transporti
1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesët e sasisë së vogël, derë më derë;
2. Nga Deti për produkte me sasi të mëdha.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
4. Koha e dorëzimit: 10-20 ditë pas konfirmimit të porosisë.

Avantazhet tona     
1. ofron shërbimin e përpunimit CNC për shumë vite, ne përqendrohemi në kërkesën e klientit dhe kënaqësinë e klientit.
2. Siguroni vizatim 3D për modifikim.
3. Çmimi konkurrues me cilësi të mirë.                                   
4. Rendi i vogël është i pranueshëm
5. Koha e shkurtër e dorëzimit (5-20 ditë sipas porosisë Qty)
6. Madhësia dhe specifikimi i përshtatur / OEM në dispozicion
7. E vendosur në Dongguan, transport i përshtatshëm "    

blerja Guides    
1. Jeni të interesuar për produktet tona, atëherë na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2. Ne bëjmë një vlerësim të vizatimit të projektit tuaj dhe ju dërgojmë çmimin.
3. Ne ju ofrojmë një model të modelit.
4. ju jeni të kënaqur me dizajnin tonë.
5. ne bëjmë mostër dhe e dërguam atë tek ju.
6. Ju na bëni një porosi dhe na paguani depozitë 30% ose 50%.
7. Ne fillojmë të bëjmë produktet.
8. Kur produktet të mbarojnë, ne e dorëzojmë atë në portin Shenzhen.
9. Ne ju japim një shërbim të mirë pas shitjes. "    

Aplikacion

FAQ    
♣ Cilat janë informacionet që ju duhen për vlerësim?
Nëse keni vizatime ose mostra, pls mos ngurroni të na dërgoni dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si materiali, toleranca, trajtimet sipërfaqësore dhe sasia që ju nevojitet, etj.
 
♣ Si funksionon procesi i pagesës?
Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% depozitë TT, bilanci të paguhet para dërgesës.

♣ Cili është MOQ juaj?
Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me MOQ.
 
♣ Si mund ta njoh statusin e produkteve të mia?
Ne do t'ju mbajmë të afishuar për çdo përparim të prodhimit si blerja e materialit, statusi i prodhimit, koha e dorëzimit, numri i përcjelljes derisa të merrni produktet.
 
♣ A mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?
Po sigurisht. ne do t'ju japim sugjerime si materiali, dizajni etj. Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë të bëni vizatimet e mostrave tuaja dhe pastaj të kopjoni mostrat.
 
   

kthim