Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email protected]
flamur
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread për shitje
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread për shitje
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread
  • CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread

CNC Precision Pjesë alumini machined dhe duke e kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit CNC Precision Alumini machined Pjesë dhe
Duke u kthyer pjesë dhe të dyfishtë vidë Thread
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmuar mallrat tona do të kënaqë kërkesën tuaj të 100%

Produkte trego

Paketimi Detaje

FAQ
"
Q1: Ku mund ta gjej e produktit dhe çmimin e informacionit?
A1: Na dërgoni e-mail, ne do t'ju kontaktojmë si ne të marrë postën tuaj.

Q2: Sa kohë mund të të marrë mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj të veçantë, brenda ditëve 10-20 është e nevojshme në përgjithësi.

Q3: Si të gëzojnë shërbime OEM?
A3: Zakonisht, baza mbi vizatimet tuaja të projektimit ose mostra origjinale, ne ju japim disa propozime teknike dhe një citat për ju, pas marrëveshjes tuaj, ne prodhojmë për ju.

Q4: llojet Çfarë ka të informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?
A4: Mirësi ju lutem të sigurojë produktin tërhequr në PDF

Q5.How për të marrë një citat të saktë?
A5: vizatime, fotografi ose mostra të produkteve.
madhësive të detajuara të produkteve.
Materiale të produkteve.
trajtim sipërfaqësor të produkteve.
Sasia e zakonshme blerëse.


"

Aplikacion

GUIDA Blerje
"
1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi. "

kthim