Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
s[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC saktësi alumini pjesët machined dhe CNC saktësi kthyer pjesët e
  • precision alumini CNC machined pjesë dhe cnc saktësi kthese pjesë për shitje
  • precision alumini CNC machined pjesë dhe cnc saktësi kthese pjesë për shitje
  • CNC saktësi alumini pjesët machined dhe CNC saktësi kthyer pjesët e
  • CNC saktësi alumini pjesët machined dhe CNC saktësi kthyer pjesët e
  • CNC saktësi alumini pjesët machined dhe CNC saktësi kthyer pjesët e

CNC saktësi alumini pjesët machined dhe CNC saktësi kthyer pjesët e

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit pjesë CNC saktësi machined alumini
dhe cnc saktësi kthese pjesë
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel,
Zink, kallaj, krom, plating Silver

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga profesional
Export Sales Ekipi me përvojë shumë vite në trajtimin
eksportet në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte trego

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY
. 1 Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3 kartoni pesha e :. 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.


pajisjet e inspektimit
"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
"1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
"3. Bëni inspektimit 100% para se të dërgesës.
"

Aplikacion

FAQ
Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.

Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
"A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti tonë inspektimit të cilësisë që siguruar çdo
cilësia e produktit. "

Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
"A: Pasi ju paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në
Fabrika jonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune; "

Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
"Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira,
aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur. "

Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe për të dërguar na picture tuaj.) "
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

PSE ZGJIDHNI SHBA?
• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbetet konkurruese
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim