86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC
  • Cnc Precision Aluminum Machined Parts for sale
  • Cnc Precision Aluminum Machined Parts for sale
  • Cnc Precision Aluminum Machined Parts for sale
  • Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC

Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine ndërprerëse, mulliri CNC & makine kthyese, mulliri i përgjithshëm dhe makina kthyese, makine bluarëse

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Cnc Precision Parts alumini të përpunuara dhe
Kthimi i pjesës dhe vidhosja me fije dyshe
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmuar mallrat tona do të kënaqë kërkesën tuaj të 100%

Produkte Trego

Pjesë të përpunuara me precizion alumini CNC

Paketimi Detaje

FAQ
"
Q1: Ku mund të marr informacion për produktet dhe çmimet?
A1: Na dërgoni e-mail, ne do t'ju kontaktojmë si ne të marrë postën tuaj.

Q2: Sa kohë mund ta marr mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj të veçantë, brenda ditëve 10-20 është e nevojshme në përgjithësi.

Q3: Si të shijoni shërbimet OEM?
A3: Zakonisht, baza mbi vizatimet tuaja të projektimit ose mostra origjinale, ne ju japim disa propozime teknike dhe një citat për ju, pas marrëveshjes tuaj, ne prodhojmë për ju.

P4: Cilat janë llojet e informacionit që ju nevojiten për vlerësim?
A4: Mirësi ju lutem të sigurojë produktin tërhequr në PDF

Q5.Si të merrni një citat të saktë?
A5: Vizatime, foto ose mostra të produkteve.
Madhësitë e hollësishme të produkteve.
Materiali i produkteve.
Trajtimi sipërfaqësor i produkteve.
Sasia e zakonshme e blerjes.


"

Aplikacion

UDHZUES për blerjen
"
1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9. Ne ju japim një shërbim të mirë pas shitjes ".

kthim