86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

Grid Listë
Fillimi I mëparshëm 1 2 3 4 5 6 Tjetëri fundit - Total 73 1 regjistron Faqja e tanishme / Total 9 9 për faqe

Hot Product

 • Kullat e pasme të goditjes prej alumini të përpunuar me karrige garash CNC me anodikim të fortë
  Kullat e pasme të goditjes prej alumini të përpunuar me karrige garash CNC me anodikim të fortë

  E bërë nga materiali alumini me cilësi të lartë,

 • Rrjedhat e zorrës së nargjileve të miut Doreza e zorrës së shishit, bishtat e nargjileve prej alumini me ngjyrë të anodizuar
  Rrjedhat e zorrës së nargjileve të miut Doreza e zorrës së shishit, bishtat e nargjileve prej alumini me ngjyrë të anodizuar

  Jeasnn është një prodhues i m saktësi

 • Shërbimet e aluminit CNC përpunimi me porosi i frezimit të përpunimit të përpunimit të pjesëve të aluminit
  Shërbimet e aluminit CNC përpunimi me porosi i frezimit të përpunimit të përpunimit të pjesëve të aluminit

  Nevoja për të krijuar një nivel alumini me cilësi të lartë

 • Çelës rregullues AN3-AN20 çelës rregullues me porosi të çelësave prodhues të Kinës me çelës të rregullueshëm çelës alumini AN çelës
  Çelës rregullues AN3-AN20 çelës rregullues me porosi të çelësave prodhues të Kinës me çelës të rregullueshëm çelës alumini AN çelës

  madhësia dhe logoja e personalizuar 3AN-20AN Wrenc

kthim