86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC
  • CNC Milling Machine Aluminum Parts Components for sale
  • CNC Milling Machine Aluminum Parts Components for sale
  • CNC Milling Machine Aluminum Parts Components for sale
  • Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC
  • Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC
  • Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC
  • Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC

Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC

  • Gradë:
  • cnc milling aluminum parts use for Makineri elektrike

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

cnc milling aluminum parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Komponentët e pjesëve alumini të mullirit CNC

Paketimi Detaje

Rreth cnc milling aluminum parts mënyra jonë e rregullt e paketimit si më poshtë:

1.Wrapping paketimin e letrës së indit

Paketimi 2.Bubble Bag


Aplikacion

cnc milling aluminum parts use for Makineri elektrike

kthim