Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini
  • CNC Prodhim Precision CNC mulliri Pjesë alumini për shitje
  • CNC Prodhim Precision CNC mulliri Pjesë alumini për shitje
  • CNC Prodhim Precision CNC mulliri Pjesë alumini për shitje
  • Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini

Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
Bilanci para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Kapaciteti i prodhimit varet nga kompleksiteti i produkteve të ndryshme dhe sasisë

Produkte Trego

Pjesë CNC Prodhim Precision CNC mulliri prej alumini


Paketimi Detaje

shërbime të përshtatur CNC:
hetim 1.Your do të jetë përgjigjur brenda disa orësh 12. shtabet e me përvojë për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja në një anglishte të rrjedhshme.
2.Protection i zonës shitjes tuaj, idetë e projektimit dhe të gjitha information.No juaj private parasysh rendit të mëdha apo të vogla mënyrë ne do të sigurojë të gjitha të cilësisë më të mirë, shërbimin më të mirë.
pajisjeve 3.Advanced teknike për të siguruar që të gjitha pjesët janë të sakta dhe ne jemi fabrikë të drejtpërdrejtë që mund të ju update progresin fundit.

Prodhimi CNC në Kinë
Materiali: aliazh alumini, Steel, tunxh, bakër, çelik inox, plastike, etj
Services, Precision machining, Pjesë rrotulluese CNC, mulliri, forcon, etj
Lloji i prodhimit: Machining, Duke u kthyer, mulliri, forcon, machining falsifikim, cilindra, boshte, strehim, fllanxha, trajton, kornizë, etj.
format VIZATIME 'pranuar: 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion etj.
Trajtim sipërfaqësor: Anodizing, prish rërë, ekran mëndafshi, gdhendje, forcim, bojë e zezë, Veshje pluhur, electroplating ".


Aplikacion

Paketimi & Shipping
"1) Paketimi
1.Prevent nga dëmtimi.
2.As për kërkesat e klientëve, në gjendje të përsosur.
3.Send pjesët nga të shprehur, ditë 3-5 shërbimin derë më derë. (Fakultativ)
2) Shipping
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesë sasi të vogla, Door-to-Door;
2. Nga Deti për produktet sasi të madhe.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
4 Kohë Për Dorëzim :. Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitimit% ".

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!