86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Ballina » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese
  • Shitet CNC Prodhimi Precision CNC mulliri pjesë alumini për shitje
  • Shitet CNC Prodhimi Precision CNC mulliri pjesë alumini për shitje
  • Shitet CNC Prodhimi Precision CNC mulliri pjesë alumini për shitje
  • Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese
  • Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese
  • Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese
  • Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese

Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese 
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthim, mulliri, shpim, tela EDM, saldim,
hedhje, falsifikim, montim, etj.
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
bilanci para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Kapaciteti i prodhimit varen nga kompleksiteti i produkteve të ndryshme dhe sasia

Trego Produktet

Pjesë alumini Prerje precize CNC prodhuese

      

Infomacion paketimi

Shërbime të personalizuara CNC:    
1. Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 12 orësh. Shtabet me përvojë për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm.
2. Mbrojtja e zonës tuaj të shitjeve, idetë e dizajnit dhe të gjitha informacionet tuaja private. Pa marrë parasysh rendin e madh ose porosinë e vogël, ne do të ofrojmë cilësinë më të mirë, shërbimin më të mirë.
3. Pajisjet e përparuara teknike për t'u siguruar që të gjitha pjesët janë të sakta dhe ne jemi direkt në fabrikë që mund t'ju azhurnojmë përparimin e fundit.

Prodhimi CNC në Kinë
Materiali: Aliazh alumini, Çelik, tunxh, bakër, çelik, plastikë, etj
Shërbimet; Përpunimi preciz, kthimi CNC, frezimi, falsifikimi, etj
Lloji i prodhimit: Përpunimi, Kthesa, mulliri, falsifikimi, përpunimi i falsifikimit, cilindrat, boshtet, strehimi, flanxhat, dorezat, korniza, etj.
Formati i vizatimeve pranohet: Skedarët 3D dhe Skedarët CAD janë në dispozicion etj.
Trajtimi i sipërfaqes: Anodizimi, shpërthimi i rërës, ekrani i mëndafshit, gdhendja, forcimi, nxirja, veshja e pluhurit, galvanizimi.    


Aplikacion

Paketimi dhe Transporti     
"1) Paketimi
1. Parandaloni dëmtimin.
2.Sipas kërkesave të klientëve, në gjendje perfekte.
3. Dërgoni pjesët me shprehje, 3-5 ditë shërbim derë më derë. (Opsionale)
2) Transporti
1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat dhe pjesët e sasisë së vogël, derë më derë;
2. Nga Deti për produkte me sasi të mëdha.
3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
4. Koha e dorëzimit: brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%. "    

kthim