86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Boshte precize

Home » Pjesë ndërrimi » Boshte precize

  • CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht
  • CNC Machining Turning Parts Brass Shaft Steel Machining Shaft Parts for sale
  • CNC Machining Turning Parts Brass Shaft Steel Machining Shaft Parts for sale
  • CNC Machining Turning Parts Brass Shaft Steel Machining Shaft Parts for sale
  • CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht
  • CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht
  • CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht
  • CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht

CNC Machining Parts Turning Tunxh tunxh Steel Machining Parts bosht

  • Gradë:
  • Certifikata: ISO9001: 2008

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

cnc machining brass shaft

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 piece CNC

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2008

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Packing of cnc machining brass shaft

1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.

2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë

3.Carton Pesha bruto: 30KGS

Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm

5.As kërkesën tuaj


kthim