86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
flamur
  • Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini
  • Cnc Machining Stainless Steel Parts Cnc Milling Aluminum Parts for sale
  • Cnc Machining Stainless Steel Parts Cnc Milling Aluminum Parts for sale
  • Cnc Machining Stainless Steel Parts Cnc Milling Aluminum Parts for sale
  • Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini
  • Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini

Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine ndërprerëse, mulliri CNC & makine kthyese, mulliri i përgjithshëm dhe makina kthyese, makine bluarëse

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthyer, mulliri, shpimit, tela EDM, saldim,
hedh, falsifikim, montimi, etj
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmuar mallrat tona do të kënaqë kërkesën tuaj të 100%

Produkte Trego

Pjesë CNC Machining Çelik pjesë CNC mulliri prej alumini

Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Rast studimi

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Më në fund, në APPORO, ne përdorim makina të fuqishme torno 4-aksesh CNC për prodhimin e pjesëve të përpunuara CNC. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë njohuri në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesë për rishikim falas të projektit.


Paketimi Detaje

aftësinë tonë
"Prodhim
Aftësitë "" Makineritë: qendrat e përpunimit me 3 boshte; Qendrat e kthimit të CNC; Makinat e vulosjes;
Makina përgjimi; Makina prerëse; Makina lustruese; makineritë e rërës së rërës; "
Materialet "Alumini; bronzi; bronzi; bakri; çelik inox; lidhjet e çelikut / çelikut;
Nylon; POM; akrilik; Derlin; "
Operacione sekondare Anodizim; Oksidi i Zi; electroplating; Trajtimi i nxehtësisë; brushing; Bluarje / lustrim; Ngjyrosje / Veshje pluhuri;
Shërbime shtesë "Mbështetja CAD / CAM; Ndihmë për Hartimin; Dorëzimi Vetëm në kohë; Prototipi
Services; Prodhimi me vëllim të ulët; Prodhimi i vëllimit të lartë; Inxhinieri Reverse; Shërbimet e Asamblesë; "
Madhësia e porosisë me porosi
Madhësia e porosisë së diametrit
Vizatim Softuerësh Puna e ngurtë, Pro / E, CAM AutoCAD
Inspektimi "Produktet janë në përputhje RoHS;
Test Equipment: CMM, 2.5D projektor, mikrometër, Lartësia matës;
Dimensionet e pjesëve të para, pjesëve të mesme dhe pjesëve përfundimtare duhet të regjistrohen ".

Aplikacion

PSE ZGJIDHNI SHBA?
"1. Ne jemi te specializuar në projektimin dhe prodhimin e: rrahjes së panelit, kabinetit, çatisë metalike, çatisë së dyerve, kutisë së njehsorit, produkteve të aluminit, produkteve prej çeliku, produkteve metalike, veshjes me pluhur etj.

2. Rrjedha e prodhimit: Prerja e pllakave-vulosja e CNC-lakimi CNC-Saldimi-Veshje pluhuri-QC-montimi-QC-Paketimi-Dorëzimi

3. Makineritë dhe pajisjet: Makina prerëse me lazer CNC, makina për lakimin e CNC, makina për prerjen e pllakave CNC, makina punuese CNC, makina bashkuese CNC, makina mulliri, makina bluarëse, Workshopi i Veshjeve me pluhur, Qendra e makinerisë CNC, Makina matëse e koordinimit, etj.

4. Certifikata e miratimit: ISO-9002, SGS, CE, CAL "

kthim