Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini
  • pjesët machining CNC dhe CNC mulliri pjesë alumini për shitje
  • pjesët machining CNC dhe CNC mulliri pjesë alumini për shitje
  • pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini
  • pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini
  • pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini

pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit pjesë të përpunimit CNC dhe CNC bluarje pjesë alumini
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga eksportit profesional
Sales Ekipi me përvojë shumë vite në eksportet e trajtimit të
në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte trego

Paketimi Detaje

DETAJË SHIPPING
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

SHËRBIMI YNE
Më të Rejat Product, Best Quality, Best Service
Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja

"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "

"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "

Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours

3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.

MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.


Aplikacion

PSE BLERJE NGA SHBA?
1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
5. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T% bilancin 70

kthim