86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë
  • CNC Machined Aluminum Parts for Manifold Repair Bracket for sale
  • CNC Machined Aluminum Parts for Manifold Repair Bracket for sale
  • CNC Machined Aluminum Parts for Manifold Repair Bracket for sale
  • Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë
  • Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë
  • Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë
  • Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë

Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë

  • Gradë:
  • CNC Machined Aluminum Parts,P2015 Manifold repair bracket Aluminum parts

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

cnc machined aluminum parts for manifold repair bracket

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Pjesë alumini të përpunuara CNC për kllapa riparimi të shumëfishtë

Paketimi Detaje

Packing of Oem Cnc Turning Parts

1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5.As kërkesën tuaj


Aplikacion

P2015 Manifold repair bracket

Na kontaktoni

Jiesheng Hardware(Jeasnn) is a factory ,provides solutions to P2015 Manifold repair bracket Aluminum parts.

Mësoni më shumë detaje rreth Manifold repair bracket zgjidhje, ju lutemi na dërgoni mesazhin tuaj.

Kontakti: Lisa.Lee

email:[Email mbrojtur]

Tel: + 86-769-83315100

Skype: hongxin0713

Wechat: 0086 13546906866

Shtoni: No.39 Rruga Jingfu West, Fshati Yangkengtang, Dalang Town, Dongguan, Guangdong, Kinë

kthim