86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC
  • Shitet pjesë prej çeliku inox rrotullues torno CNC
  • Shitet pjesë prej çeliku inox rrotullues torno CNC
  • Shitet pjesë prej çeliku inox rrotullues torno CNC
  • Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC
  • Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC
  • Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC
  • Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC

Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
1 Emri i produktit torno CNC duke kthyer pjesë çeliku inox
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
4 Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
5 Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
6 Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
7 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë në

paradhënie, bilanc 70% para dërgesës

8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
9 Paketim

PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose rastet prej druri varet nga e personalizuar

10 Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisjeve shtëpiake, produkteve elektronike, pajisjeve elektrike, shkrimi, kompjuterave, ndërprerësve të energjisë, miniaturë  
çelsin, arkitekturën, pajisjet e mallrave dhe pajisjet A / V, kallëpe hardware dhe plastikë, pajisje dhe dhurata sportive, dhe më shumë

11 Makineritë e prodhimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
12 Pajisjet e inspektimit Zeiss CMM / Mjetet matëse Mitutoyo / Sistemi i matjes së videos / Matësi i Lartësisë Tesa /
Matësa ajri të nivelit 0.5um dhe pajisje të tjera të sofistikuara të inspektimit etj.

Trego Produktet

Pjesë çeliku inox kthyese torno CNC

      

kthim