Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts for sale
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts for sale
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts for sale
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts
  • CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts

CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT
1 Emri i Produktit Torno CNC kthese pjesë çelik
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Bashkimi ose T / T 30 depozitë% në

paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Paketim

çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

10 Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi, kompjutera, çelsin e fuqisë, miniaturë
çelsin, arkitektura, mall dhe A / V pajisje, hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë

11 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
12 Inspektimi Pajisje Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video / Tesa Lartësia matës /
0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

Produkte Trego

CNC Lathe Turning Stainless Steel Parts


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!