Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC DETAJË pjesë bronzi
  • CNC pjesë bronzi Detajet për shitje
  • CNC pjesë bronzi Detajet për shitje
  • CNC DETAJË pjesë bronzi
  • CNC DETAJË pjesë bronzi
  • CNC DETAJË pjesë bronzi

CNC DETAJË pjesë bronzi

  • Gradë:
  • Stainless çeliku, alumini, tunxh, Titanium, plastike, Nylon, etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

CNC DETAJË pjesë bronzi

produktet kryesore

CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Products, Pjesë rrotulluese CNC Products, shpuese Products,

Precision Products, fallsifikimit të produkteve, etj

Materiale Stainless çeliku, alumini, tunxh, Titanium, plastike, Nylon, etj
Trajtim Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Proces Duke u kthyer, Grumbulluar, shpuese, mulliri, forcon, etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesë
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet nga produkte të ndryshme.
përvojë makine prodhim CNC nga 2008
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box / si kërkesën tuaj ..
Koha Lead Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%. (Kryesisht varet nga sasi të ndryshme.)
Afati i pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Përparësitë tona

1. Ne jemi prodhues, duke siguruar hardware shërbimit me porosi me të ndryshme të materialeve.
2. Komponentët Trajtimi i gjeometrisë shumë komplekse.
4. Mostrat Ofrimi (normalisht ditë 7-10working).
5. Dorëzimit në kohë.
6. Me cilësi të mirë të siguruar nga punëtorë të kualifikuar, sistemin e menaxhimit dhe statusit të objekteve.
7. Ofroni një seri e shërbimit të mesëm, si hedhjes, forcon, saldim, trajtim të ngrohjes etj


Produkte trego

BRASS CNC PJESË PICTURES DISPLAY


Paketimi Detaje

FAQ

"Q1: Çfarë duhet të ofrojnë për të marrë një kuotë?
A: Ne do të ju japin kuotën e në kuadër 24hours nëse ju mund të na ofrojnë vizatim / mostër (me material, dimension, tolerancës, trajtimin e sipërfaqes dhe kërkesat tjera teknike etj), sasinë, aplikimin ose mostra ".

"Q2: Si mund të garantojë cilësinë?
A: Ne kemi departament të inspektimit të cilësisë për kontrollin e cilësisë nga fillimi i prodhimit deri në fund mallrave ".

"Q3: Në qoftë se cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bëni?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".
"Q4: Si mund ta di përparimin e produktit tim?
A: Ne do të ndjekë prodhimin dhe t'ju japë reagime me disa foto ".



kthim