86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve
  • CNC Brass Lathe Turning Parts Brass Screws for Cooker Hood for sale
  • CNC Brass Lathe Turning Parts Brass Screws for Cooker Hood for sale
  • CNC Brass Lathe Turning Parts Brass Screws for Cooker Hood for sale
  • Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve
  • Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve
  • Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve
  • Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve

Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve

  • Gradë:
  • kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

CNC BRASS LATHE TURNING PJESM PESRSHKRIM

materiale në dispozicion çeliku, alumini, bronzi, titan, plastike, qelqi organik, dru etj.
Trajtim sipërfaqësor shpëlarje rërë, anodizuese, elektroluese, veshje pluhuri, llak pjekje etj.
përpunim kthesë, bluarje, shpim, tela EDM, saldim, kallëp, falsifikim, montim, etj.
Tolerancë +/- 0.001 mm ose +/- 0.00004 "
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet nga ndërlikimi i produkteve të ndryshme dhe sasia
përvojë Më shumë se 8 vjet të produkteve të përpunimit CNC / 2 vjet të prodhimit të makinerisë automatike
Treg SHBA, Britani e Madhe, Rusi, Kanada, Gernamy, Iran, etj.
Ambalazh kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
koha Lead Marrëveshje sipas kërkesave të klientëve.
Afati i pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Produkte Trego

Pjesë prej bronzi CNC që kthehen në pjesë Vida bronzi për kapuçin e tenxhereve

Paketimi Detaje

pajisjet e inspektimit

"Departamenti ynë i QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"2. Bëni inspektim të rastit gjatë prodhimit."
"3. Bëni 100% inspektim para dërgesës."

DETAJË SHIPPING

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

SHËRBIMI YNE

"1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh."
"2 range Gama e prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunim metali, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, plating sipërfaqësor, testimi dhe paketimi i QC."
"3 service Shërbimi pas shitjes - ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes."

kthim