86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC
  • CNC Brass Lathe Turning Machine Mecamical Parts for sale
  • CNC Brass Lathe Turning Machine Mecamical Parts for sale
  • CNC Brass Lathe Turning Machine Mecamical Parts for sale
  • Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC
  • Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC
  • Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC
  • Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC

Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i produktit Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë 0.001mm ose si kërkesa juaj.
Sizs OEM madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit.
funksion Fiksimi dhe lidhja.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
shërbim

Shërbim reagimi i ngrohtë dhe i shpejtë i ofruar nga Ekipi Profesional i Shitjeve të Eksportit me shumë vite '

përvojë në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Sipërfaqja e mbarimit

Pjesët e aluminit Natyrisht Anodized, Ngjyra Anodized, Sandblast Anodized, Lustrim, Chroming, gdhendje lazer, etj.
Pjesë Stainless Steel Lustrim, Passivating, Sandblasting, Veshje pluhur, Veshje TiN, Fosfatim, etj.
Pjesë çeliku Plating zink, oksid i zi, pluhur i veshur, trajtim i nxehtësisë, i karburizuar, krom plating, pllaka nikeli, etj.
tunxh Lustrim, gdhendje me lazer, etj.

Trajtimi sipërfaqësor mund të bëhet me kërkesën e klientëve.

Produkte Trego

Pjesë mekamike e makinës së rrotullimit të bronzit CNC


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

Produkti më i ri, Cilësia më e mirë, Shërbimi më i mirë

Përshtatja: Nëse nuk keni atë që ju nevojitet, ne mund të bëhen me porosi sipas kërkesave tuaja

"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës. "

"Shërbimi pas shitjes:
ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjeve. "

Maildo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh

Skedarët 3D dhe skedarët CAD janë në dispozicion.

MOQ Të ndjehen të lirë të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.

Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australi, Kanada, Franceze, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.


kthim