Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini saktësi dhe pjesë të përpunimit torno CNC për shitje
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini saktësi dhe pjesë të përpunimit torno CNC për shitje
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini saktësi dhe pjesë të përpunimit torno CNC për shitje
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit

CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit

  • Gradë:
  • Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë kartoni peshe bruto :. 20-30KGS Carton Madhësia: 345 * 255 * 150mm si kërkesën tuaj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit CNC pjesë automatike alumini dhe pjesë alumini precision dhe torno CNC pjesë të përpunimit
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje siguruar nga shitjet profesionale e eksportit
Ekipi me përvojë shumë vite në eksportet e trajtimit në SHBA,
Evropë, Japoni dhe vende të tjera dhe rajone.

Produkte trego

Paketimi Detaje

PSE BLERJE NGA SHBA?
1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
5. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T% bilancin 70

Aplikacion

One-Stop Services, Jiesheng Hardware është zgjedhja juaj e duhur
"1.We kanë qenë duke punuar në jo-standard, saktësi të lartë, vështirësi të lartë të pjesëve të këmbimit
dhe dhuratat metalike që 2001 "
"2.We mund të ofrojë të projektimit zgjidhje, përmirësimin e procesit, rritjen e efikasitetit. Ju vetëm le
na tregoni idenë tuaj, atëherë ne mund të ofrojmë: Projektimi - Vizatime - Mostrat - Testing - Konfirmimi - prodhimin në masë - Delivery "
kontrollit 3.QC: IQC - IPQC - OQC - QA
4.We kemi inxhinierë profesionistë dhe të shitjes të cilët ofrojnë shërbim 24-orëshe.

kthim