Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Produkte, Precision Products, fallsifikimit të produkteve, etj për shitje
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Produkte, Precision Products, fallsifikimit të produkteve, etj për shitje
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj

CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj

  • Gradë:
  • Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

produktet kryesore CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
Trajtim Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Proces Duke u kthyer, Grumbulluar, shpuese, mulliri, forcon, etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesë
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet nga produkte të ndryshme.
përvojë makine prodhim CNC nga 2008
Koha Lead Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%. (Kryesisht varet nga sasi të ndryshme.)
Afati i pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Materialet në dispozicion

Stainless çeliku SS201,301, 304, 316, SS303, SS304, SS316 etj
çelik 12L14, 12L15,A3, 45#,etc.
tunxh H59-1, H59-2, H62, C3602, etj.
Alumin 6063, Al6061, Al6063, AL7075, AL5052 etj
plastik PC, Nylon, etj

trajtim sipërfaqësor

Stainless çeliku Lustrim, plating, Sandblasting, gdhendje Laser, etj
pjesë alumini anodize natyrore, anodize Hard, Brushing, lustrim, gdhendje Laser, etj.
çelik Nxirë, zink plating, nikel plating, krom plating, trajtimi Hot, etj.
plastik gdhendje lazer, Pikturë, larja, etj.

Produkte trego

CNC Machining BRASS PRECISION PARTS DISPLAY


Paketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
"Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen"
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

FAQ

"1.Q: A mund të prodhojnë produkte si klient projektuar?
A: Po, shërbimi hardware porosi është biznesi ynë kryesor, ju vetëm duhet të na dërgoni vizatim / mostrave / foto, dhe na tregoni detajet (materiale, dimension, tolerancën, trajtim sipërfaqësor, sasinë dhe kërkesat tjera teknike etj)

2.Q: A do të vënë sugjerimet në rast vizatim konsumatorit dhe dizajni nuk është aq racionale apo profesionale?
A :. Sigurisht ne duhet të vënë atë në qoftë se ka enginners tona kontrolloni skedarin vizatimit në kohën e parë kur ne të merrni atë nga konsumatori.

3.Q: Si për të konfirmuar rendin me ju?
A: Së pari, një fotografi vizatim është e nevojshme për referencë, atëherë citat do të jepet sa më shpejt kushtet possible.Payment, kohë të çojë dhe sende të tjera do të negociohet ndiqet, pasi që urdhri mund të konfirmohet plotësisht për të shkuar përpara me prodhimin.

4.Q: Në qoftë se cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bëni?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".

kthim