Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Produkte, Precision Products, fallsifikimit të produkteve, etj për shitje
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Produkte, Precision Products, fallsifikimit të produkteve, etj për shitje
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
  • CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj

CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj

  • Gradë:
  • Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

BRASS CNC torno HAPJA DETAJE PJESË

produktet kryesore CNC torno Auto Parts, CNC mulliri Produkte, Pjesë rrotulluese CNC Produkte, shpuese Products, precision Produkte, fallsifikimit të produkteve, etj
Materiale Stainless çeliku, alumini, tunxh, Titanium, plastike, Nylon, etj
Trajtim Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Proces Duke u kthyer, Grumbulluar, shpuese, mulliri, forcon, etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesë
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet nga produkte të ndryshme.
përvojë makine prodhim CNC nga 2008
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box / si kërkesën tuaj ..
Koha Lead Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%. (Kryesisht varet nga sasi të ndryshme.)
Afati i pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Produkte trego

BRASS CNC torno PJESË kthese SHOW


Paketimi Detaje

FAQ

"Q1: Çfarë duhet të ofrojnë për të marrë një kuotë?
A: Ne do të ju japin kuotën e në kuadër 24hours nëse ju mund të na ofrojnë vizatim / mostër (me material, dimension, tolerancës, trajtimin e sipërfaqes dhe kërkesat tjera teknike etj), sasinë, aplikimin ose mostra ".

"Q2: Si mund të garantojë cilësinë?
A: Ne kemi departament të inspektimit të cilësisë për kontrollin e cilësisë nga fillimi i prodhimit deri në fund mallrave ".

"Q3: Në qoftë se cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bëni?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".

"Q4: Si mund ta di përparimin e produktit tim?
A: Ne do të ndjekë prodhimin dhe t'ju japë reagime me disa foto ".

Përparësitë tona

1. Ne jemi prodhues, duke siguruar hardware shërbimit me porosi me të ndryshme të materialeve.
2. Komponentët Trajtimi i gjeometrisë shumë komplekse.
4. Mostrat Ofrimi (normalisht ditë 7-10working).
5. Dorëzimit në kohë.
6. Me cilësi të mirë të siguruar nga punëtorë të kualifikuar, sistemin e menaxhimit dhe statusit të objekteve.
7. Ofroni një seri e shërbimit të mesëm, si hedhjes, forcon, saldim, trajtim të ngrohjes etj

kthim