86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi
  • China Supply CNC Brass Machine Parts for sale
  • China Supply CNC Brass Machine Parts for sale
  • China Supply CNC Brass Machine Parts for sale
  • Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi
  • Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi
  • Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi
  • Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi

Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi

  • Gradë:
  • kthese CNC, bluarje CNC, CNC rëndë; përpunimit CNC torno, boring CNC; shpimit CNC, trajtimi sipërfaqësor, etj.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Aftësitë tona

materiali:

Aluminium6061/6063/7075/5052 etc, Stainless steel303/304/400/316, SteelQ235,20#,45#etc,

Brass:C36000(C26800), C37700(HPb59), C38500(HPb58),C2200(CuZn37),C28000(CuZn40) etc,Copper,ect.

Procesi: kthese CNC, bluarje CNC, CNC rëndë; përpunimit CNC torno, boring CNC; shpimit CNC, trajtimi sipërfaqësor, etj.
trajtimi sipërfaqësor: Ngurtësim anodizues i zi / i qartë, çeliku që oksidon blu të errët, elektro-lustrim, pllaka nikeli elektrolese, pllaka argjendi, plating ari etj.
toleranca: 0.001 / Si kërkesë e klientit.
Certifikim: ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit: Varet nga ndërlikimi i produkteve të ndryshme dhe sasia.
Përvoja: Më shumë se vite 8 të prodhimit të makinave të produkteve të përpunimit CNC
paketimi: kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
Koha e udhëheqjes: Marrëveshje sipas kërkesave të klientëve.
Rendit Minimum: 50000pcs / Negocimi.
mënyrë Delivery: EXPRESS, NGA DETI OSE NGA AIR sipas kërkesës suaj.
Pajisje Maine:

Qendra e përpunimit, CNC, torno, Makina kthyese, makina mulliri, makina shpuese, makina bluarëse e brendshme dhe e jashtme,

Makinë bluarëse cilindrike, Makinë shpimi përgjimi, makinë prerëse teli etj.

Objekti i testimit: Makinë koordinuese matëse, projektor, testues i ashpërsisë, kontrollues i ngurtësisë, testues i përqëndrimit. Testues i lartësisë.

Term Pagesa

1. Pagesa: Bilanci Paypal, Western Union ose 30% para T / T 70% para dërgesës.

2. MOQ: 50000PCS / Negocimi.

3. Paketa: Informacione: sipas kërkesës.

SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;

. 2 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.


Produkte Trego

Kinë Furnizim Pjesë Machine Machine CNC bronzi


Paketimi Detaje

FAQ

"1 Q :. Mund të dërgoni me katalog tuaj dhe lista e çmimeve?
Një: Hardware më shumë se mijëra produkte, është me të vërtetë shumë e vështirë për t'i dërguar të gjitha
katalogun dhe lista e çmimeve për ju. Ju lutem na informoni stilin të interesuar,
ne mund të ofrojmë çmimin për referencën tuaj. "

"2 、 Pyetje: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për
falas, për sa kohë që ju të përballoni ngarkesën e shpejtë ".


"3 、 Pyetje: Sa kohë mund të pres që të marr kampionin e përshtatur?
A: Pasi ta paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është
ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jenë gati në 10-15 ditë pune; "


"4 、 Q: Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
A: Sinqerisht, kjo në masë të madhe varet nga sasia e rendit dhe të sezonit, kur ju vendosni
rendi. Si zakonisht, ditët 20-35working do të jetë në rregull. Nëse ju jeni shumë urgjente, ne do të
përpiqemi të bëjmë më të mirën për ta bërë atë ".


"5 、 Q: Sa është koha e dorëzimit?
A: Për produktet në magazinë, ne mund të anijeve atë brenda disa ditësh 7 pas marrjes tuaj
pagesës. Për qëllim porosi, për ditë 20-35 pas konfirmuar çdo detaje. "

kthim