86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago
  • China supplier 304 stainless steel chicago screw for sale
  • China supplier 304 stainless steel chicago screw for sale
  • China supplier 304 stainless steel chicago screw for sale
  • China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago
  • China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago
  • China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago
  • China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago

China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago

  • Gradë:
  • Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

China supplier 304 stainless steel chicago screw of Techinacal Data
1 Emri i Produktit China furnizuesi 304 çelik inox vidhos chicago
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
6 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
9 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Pse të zgjidhni na?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• Vegla të avancuara të makinerive, softuer programimi CAD / CAM.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim