86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

  • Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox
  • Shitet furnitori China vidhos çikago çelik inox 304
  • Shitet furnitori China vidhos çikago çelik inox 304
  • Shitet furnitori China vidhos çikago çelik inox 304
  • Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox
  • Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox
  • Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox
  • Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox

Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox

  • Gradë:
  • Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

          Furnizuesi kine 304 vidhos çikago çelik inox i të dhënave Techinacal 
1 Emri i produktit Furnizues Kine 304 vidë çikago çelik inox
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Makineritë e prodhimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
4 Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
5 Trajtim special Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
6 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
9 Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

   

Infomacion paketimi

Pse të zgjidhni na?

• Asistencë për dizajnin dhe mbështetje të plotë inxhinierike.         
• Anodizoni dhe përfundoni veshjen e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të personalizuara.         
• Vegla makinerie të përparuara, softuer programimi CAD / CAM.         
• Aftësitë e përpunimit prototip.         
• Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar.         
• Azhurnimi dhe avancimi i vazhdueshëm i pajisjeve tona për të mbetur konkurrues.         
• Kapacitet i gjerë - Mund të vrapojmë 24 orë, 6 ditë në javë.         
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësia totale e klientit duke e bërë punën tuaj më të lehtë!    

kthim