86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e ndriçimit

Ballina » Pjesë ndërrimi » Zgjidhje të industrisë » Pjesët e ndriçimit

  • Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi
  • Kinë OEM Alumini 6061 Kthimi i Pjesëve të Ndriçimit Led për shitje
  • Kinë OEM Alumini 6061 Kthimi i Pjesëve të Ndriçimit Led për shitje
  • Kinë OEM Alumini 6061 Kthimi i Pjesëve të Ndriçimit Led për shitje
  • Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi
  • Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi
  • Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi
  • Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi

Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi

  • Gradë:
  • Pjesët e ndriçimit të aluminit: Të personalizuara sipas vizatimit tuaj.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

pjesë ndriçimi alumini

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Kinë OEM alumini 6061 Duke u kthyer Ndriçimi Parts Ndriçimi

Paketimi Detaje

Paketimi i pjesë ndriçimi alumini

1.Paketohet në qese me flluska dhe vendoset një nga një
2.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 3.Carton: 345 * 255 * 150mm
4. Ndërsa kërkesën tuaj


Aplikacion

Pjesët e pajisjeve ndriçuese janë bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë (siç është alumini i aviacionit 7075).

Ata janë të shpejtë në nxehtësi, dritë në peshë, të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin.

Këto pjesë ndriçimi aplikojnë për dritën e skenës, qendrën e vëmendjes, ndriçimin, dritën e ndjekjes etj.

Hardware Jiesheng (Jeasnn) ofron zgjidhje për pjesët e ndriçimit.Mësoni më shumë detaje.

Na kontaktoni

Hardware Jiesheng (Jeasnn) është një fabrikë, ofron zgjidhje për pjesët e ndriçimit me porosi. Lini një mesazh : kontaktoni tani

Mësoni më shumë detaje rreth zgjidhjeve të ndriçimit, ju lutemi na dërgoni mesazhin tuaj.


Kontakti: Lisa.Lee

email:[Email mbrojtur]
Tel: + 86-769-83315100
Skype: hongxin0713
Wechat: 0086 13546906866
Shtoni: No.39 Rruga Jingfu West, Fshati Yangkengtang, Dalang Town, Dongguan, Guangdong, Kinë

kthim