Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Kinës prodhim vida Chicago zezë
  • Kinës prodhim vida Chicago zi për shitje
  • Kinës prodhim vida Chicago zi për shitje
  • Kinës prodhim vida Chicago zezë
  • Kinës prodhim vida Chicago zezë
  • Kinës prodhim vida Chicago zezë

Kinës prodhim vida Chicago zezë

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

China prodhim chicago vida zezë e Techinacal të dhënave

1 Emri i Produktit Kinës prodhim vida Chicago zezë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
6 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
9 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

China prodhim chicago vida zezë e Pictures Display


Paketimi Detaje

Përshkrimi për Kinën prodhim vida Chicago zezë

1) të shumta në lloje, furnizim të mostrës dhe të ofrimit të shpejtë.
2) Procesi vulosje dhe cituar sipas vizatimeve inxhinierike klientit.
3) Procesi në përgjithësi punching, pastrim dhe paketim.
4) Të fitojë një admirim të lartë dhe është besuar gjerësisht brenda dhe jashtë vendit.
5) Jepni çmimeve më konkurruese për ju.
6) sigurisë testuar dhe prodhuar
7) Ne jemi te specializuar në harduer të lartë dhe të sakta.
pajtueshmërisë 8) RoHS për eksport
9) Sigurimi i cilësisë në përputhje me ISO9001: 2008kthim