86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

 • Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi
 • China Manufaturing Chicago Screws Black Book Binder Screws for sale
 • China Manufaturing Chicago Screws Black Book Binder Screws for sale
 • China Manufaturing Chicago Screws Black Book Binder Screws for sale
 • Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi
 • Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi
 • Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi
 • Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi

Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi

 • Gradë:
 • makine drejtuese, makina filetuese, mulliri CNC & makine rrotulluese, mulliri i përgjithshëm dhe makina kthyese, makine bluarëse.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Prodhimi i Kinës prodhon çikago vidhos të zezë të të dhënave teknike

1 Emri i Produktit Kina prodhon vidhos të zezë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
6 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
9 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Kina që prodhojnë vidhos Vidhos Vidhos me Librin e Zi


Paketimi Detaje

Përshkrimi për prodhimin e vidhave të çikagos për prodhimin e Kinës

1) Të shumta në varietete, furnizimin me kampion dhe shpërndarjen e shpejtë.
2) Procesi i vulosjes dhe citimi sipas vizatimeve inxhinierike të klientit.
3) Procesi në përgjithësi është punues, pastrim dhe paketim.
4) Fito një admirim të lartë dhe besohet gjerësisht brenda dhe jashtë vendit.
5) Jepni çmimin më konkurrues për ju.
6) Siguria e testuar dhe prodhuar
7) Ne jemi te specializuar në pajisje të larta dhe precize.
8) Pajtueshmëria e RoHS për eksport
9) Sigurimi i cilësisë në përputhje me ISO9001: 2008kthim