Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë
  • China mashkull prodhimit bronzi dhe vidhos femra për shitje
  • China mashkull prodhimit bronzi dhe vidhos femra për shitje
  • China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë
  • China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë
  • China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë

China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

1 Emri i Produktit China prodhimit bronzi mashkull dhe femër vidë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

Produkte trego

Paketimi Detaje

Shërbimet tona

Pse të zgjidhni na
.. 1 mira pas shitjes shërbimi Çdo problem të vogël ndodh do të zgjidhet në kohën më të shpejtë;
. 2 Shumë vite përvojë të eksportit;
3. Specifikimet lista është në dispozicion sipas kërkesës tuaj
4. Mirë se vini të dërgoni hetim, ne do t'ju përgjigjen shpejt.
5. Dërgesë Prompt me dokumente profesionale
6. Paketim Custom, me foto para se të dërgesës
7 cilësi të lartë dhe çmim konkurrues.

kthim