Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Kinë prodhuese anodized vida thumb
  • Kinë vida prodhimit anodized thumb për shitje
  • Kinë vida prodhimit anodized thumb për shitje
  • Kinë prodhuese anodized vida thumb
  • Kinë prodhuese anodized vida thumb
  • Kinë prodhuese anodized vida thumb

Kinë prodhuese anodized vida thumb

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Përshkrimi i produktit të Kinës prodhimit anodized vida thumb

1 Emri i Produktit Kinë prodhuese anodized vida thumb
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

Produkte trego

fotot produkt i Kinës prodhimit anodized scre thumbws


Paketimi Detaje

Procesi i inspektimit i Kinës prodhimit anodized vida thumb

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës."

Aftësitë tona:

1, Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
2, 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
4, MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
5, shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6, OEM standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj

kthim