86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

  • Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës
  • Shiten vida dhe mbërthese të prodhuesit të Kinës
  • Shiten vida dhe mbërthese të prodhuesit të Kinës
  • Shiten vida dhe mbërthese të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës

Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës

  • Gradë:
  • Shërbim i ngrohtë dhe i shpejtë i përgjigjes i ofruar nga Ekipi profesional i Shitjeve të Eksportit me përvojë shumë vjeçare në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Emri i produktit Vida dhe fiksime të prodhuesit të Kinës
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme-standarde.
8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150 mm
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Shërbime

Shërbim i ngrohtë dhe i shpejtë i përgjigjes i siguruar nga shitjet profesionale të eksportit 

Ekip me përvojë shumëvjeçare në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, 

Japonia dhe vendet dhe rajonet e tjera.

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave  
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

 

SHËRBIMI YNE

Produkti më i ri, cilësia më e mirë, shërbimi më i mirë
Përshtatja: Nëse nuk keni atë që ju nevojitet, ne mund të bëjmë me porosi sipas kërkesave tuaja
Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.
Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjeve.
Çdo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orëve
Skedarët 3D dhe Skedarët CAD janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australia, Kanada, Frëngjishtja, Gjermania, Japonia dhe e gjithë bota.

 

PSE Bleni nga ne?

1. Porositë e vogla, porositë e mëdha pranohen të gjitha!
2. Renditja / ngjyrat e përziera pranohen!
3. Transporti i shpejtë!
4. Transporti Drop pranohet!
5. Transporti në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union ose 30% bilanc para T / T 70%

kthim