86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës
  • China manufacturer screws and fasteners for sale
  • China manufacturer screws and fasteners for sale
  • China manufacturer screws and fasteners for sale
  • Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës
  • Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës

Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës

  • Gradë:
  • shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale të eksportit ekipin e shitjes me përvojë shumë vite në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT
Emri i Produktit Vida dhe fasteners të prodhuesit të Kinës
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim

Shërbim i shpejtë dhe i shpejtë i përgjigjes i ofruar nga shitjet profesionale të eksportit

Ekipi me përvojë shumë vjeçare në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë,

Japonia dhe vendet dhe rajone të tjera.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

SHËRBIMI YNE

Produkti më i ri, Cilësia më e mirë, Shërbimi më i mirë
Përshtatja: Nëse nuk keni atë që ju nevojitet, ne mund të bëhen me porosi sipas kërkesave tuaja
Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.
Pas shërbimit të shitjes:
we will follow up goods for every customer and help solve problem after sales.
Maildo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 3D dhe skedarët CAD janë në dispozicion.
MOQ Të ndjehen të lirë të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.
Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australi, Kanada, Franceze, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

PSE Bleni NGA SHBA?

1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
4. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% e bilancit para T / T 70%

kthim