Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Kina Precision lartë vida OEM bronzi
  • China saktësi të lartë OEM vida bronzi për shitje
  • China saktësi të lartë OEM vida bronzi për shitje
  • Kina Precision lartë vida OEM bronzi
  • Kina Precision lartë vida OEM bronzi
  • Kina Precision lartë vida OEM bronzi

Kina Precision lartë vida OEM bronzi

  • Gradë:
  • nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
    mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Kina Precision lartë vida OEM bronzi
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 Artwork CNC, rrotulluese CNC, bluarje CNC
6 vidhos lloje kokë Flat, Lidhja, Oval, Pan, Round, Button, gjashtëkëndësh, demet, etj
7 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
11 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

Piktura Trego


Paketimi Detaje

Pse të zgjidhni na?
1. Prodhues profesionale për rrufe në qiell, vidë, arrë, rondele, shufra ndërprerë, spirancë, fasteners PEM, CNC torno pjesë machined, pjesë automatike torno, pjesë makine mulliri, etj
2. Më shumë se 4 vjet përvojë.
3. Inspektimi 100% në dimensione kritike me saktësi të lartë +/- 0.01-0.05mm sipas kërkesës.

FAQ

1. Ajo që është e produkteve tuaja kryesore?
A: pjesë CNC, Fasteners, Bolt, arrë, vida, rondele, shufra ndërprerë, anchors, vetë përgjimi vida, vida vetë driling, pjatë çelik, etj
2. Çfarë është koha juaj e ofrimit?
A :. Kjo varet nëse kemi aksioneve ose jo, në qoftë se ne kemi mallra të aksioneve, ne mund të ofrimit të brenda ditëve 2 pas marrë pagesën dhe normalisht të prodhimit tonë është në ditët e 20-30 për një enë (20-26 ton) produkte.
3. Cili është termi juaj e pagesës?
A: Kryesisht ne përdorim 30 pagesën% paraprakisht nga T / T, 70% para se të dërgesës për rendin sasi të vogël, ne kemi llogari PayPal, edhe të Western Union, MoneyGram është në rregull.
4. Si është cilësia juaj? Dhe çka nëse ne nuk e kënaqur quanlity tuaj?
A: Ne prodhojnë porosinë tuaj rreptësisht nga kërkesën tuaj Nëse cilësia nuk ishte i pranueshëm, ne do të kthejë për ju ..

kthim