86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë me torno CNC Precision me porosi
  • China Custom Precision CNC Lathe Parts for sale
  • China Custom Precision CNC Lathe Parts for sale
  • China Custom Precision CNC Lathe Parts for sale
  • Pjesë me torno CNC Precision me porosi
  • Pjesë me torno CNC Precision me porosi
  • Pjesë me torno CNC Precision me porosi
  • Pjesë me torno CNC Precision me porosi

Pjesë me torno CNC Precision me porosi

  • Gradë:
  • Pjesët e torno CNC Të personalizuara sipas vizatimit tuaj.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

cnc lathe parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

Plating nikeli * Ari * Kallaji * Chrom

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferimi Bankar; Paypal; Paguesi etj.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Pjesë me torno CNC Precision me porosi

Paketimi Detaje

Packing of cnc lathe parts

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion

kthim