86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina
  • China Custom Made Stainless Steel Screws Manufacturer for sale
  • China Custom Made Stainless Steel Screws Manufacturer for sale
  • China Custom Made Stainless Steel Screws Manufacturer for sale
  • Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina
  • Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina
  • Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina
  • Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina

Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina

  • Gradë:
  • Jeasnn janë një fabrikë, prodhues të vidhave, eksportojnë një numër të madh të vidave me porosi në Siemens dhe Schneider çdo vit.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

304 stainless steel screws

material

Çelik inox 304,316,303 ...

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2008

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Prodhuesi i Vidhave me çelik inox prodhuar me porosi Kina

Paketimi Detaje

Paketimi i Vidhos Mashkull Dhe Femër

Paketimi i qeseve 1.Plastike + Kartoni

2. Paketa e personalizuar në dispozicion


Na kontaktoni

Hardware Jiesheng(Jeasnn) është një fabrikë, ofron zgjidhje për pjesët e ndriçimit me porosi. Lini një mesazh : kontaktoni tani

Mësoni më shumë detaje rreth zgjidhjeve të ndriçimit, ju lutemi na dërgoni mesazhin tuaj.

Kontakti: Lisa.Lee

Email:[Email mbrojtur]

Tel: + 86-769-83315100

Skype: hongxin0713

Wechat: 0086 13546906866

Shtoni: No.39 Rruga Jingfu West, Fshati Yangkengtang, Dalang Town, Dongguan, Guangdong, Kinë

kthim