86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta
  • China Custom CNC Parts Precision Brass Parts for sale
  • China Custom CNC Parts Precision Brass Parts for sale
  • China Custom CNC Parts Precision Brass Parts for sale
  • Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta
  • Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta
  • Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta
  • Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta

Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta

  • Gradë:
touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Përshkrimi i produktit të pjesëve prej bronzi të përpunimit me precision të lartë cnc
1 Emri i Produktit Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

Produkte Trego

Kina me porosi CNC Parts Pjesë bronzi të sakta


Paketimi Detaje

Procesi i inspektimit të pjesëve prej bronzi të përpunimit me precision të lartë cnc

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.

Ne ju premtojmë si më poshtë:

1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.

2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.

3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

Aftësia jonë

1 、 Maildo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 2、3D dhe skedarët CAD janë të disponueshme.
3 、 Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes
4 、 MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.
5 distribution Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australi, Kanada, Franceze, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6 、 OEM Standarde të ndryshme të zgjedhjes suaj

kthim