86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës

China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës

  • Gradë:
  • Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

Cnc Machining Brass Bushing

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: Vidha e Veglave të 2008

Kushtet e pagesës

Bank Transfer;Western Union; Paypal ; Payoneer etc.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës

Paketimi Detaje

Package of Cnc Machining Brass Bushing

Paketimi i qeseve 1.Plastike + Kartoni

2. Paketa e personalizuar në dispozicionkthim