Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Machining Copper Brass Bushing Fitting for sale
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës
  • China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës

China Custom Cnc Përpunimi i bakrit tunxh bisht lidhës

  • Gradë:
  • Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

Cnc Machining Brass Bushing

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: Vidha e Veglave të 2008

Kushtet e pagesës

Transferta bankare, Western Union, Paypal, Payoneer,Depozita dhe ekuilibri 30% para transportimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Paketimi i Cnc Machining Brass Bushing
1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5.As kërkesën tuaj


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!