Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Lirë pjesët e makinës cnc bronzi
  • Cheap pjesë CNC Machine bronzi për shitje
  • Cheap pjesë CNC Machine bronzi për shitje
  • Lirë pjesët e makinës cnc bronzi
  • Lirë pjesët e makinës cnc bronzi
  • Lirë pjesët e makinës cnc bronzi

Lirë pjesët e makinës cnc bronzi

  • Gradë:
  • kthese CNC, bluarje CNC, CNC rëndë; përpunimit CNC torno, boring CNC; shpimit CNC, trajtimi sipërfaqësor, etj.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Aftësitë tona

materiali:

Aluminium6061/6063/7075/5052 etc, Stainless steel303/304/400/316, SteelQ235,20#,45#etc,

Brass:C36000(C26800), C37700(HPb59), C38500(HPb58),C2200(CuZn37),C28000(CuZn40) etc,Copper,ect.

Procesi: kthese CNC, bluarje CNC, CNC rëndë; përpunimit CNC torno, boring CNC; shpimit CNC, trajtimi sipërfaqësor, etj.
trajtimi sipërfaqësor: Ngurtësinë anodizing zi / i qartë, çeliku oxidizing dark-blu, elektro-lustrim, electroless nikel plating, plating argjendi, plating ari etj
toleranca: ± 0.001 / Si kërkesës së klientit.
Certifikim: ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit: Varet complicacy e produkteve të ndryshme dhe sasisë.
Përvoja: Më shumë se 8 vjet CNC produkteve të përpunimit të prodhimit të makinës
paketimi: kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
koha Lead: Duke e bërë marrëveshje mbi customers'request.
Rendit Minimum: 50000pcs / Negocimi.
mënyrë Delivery: EXPRESS, nga deti apo nga ajri në kërkesën tuaj.
pajisje Maine:

Qendra Machining, CNC, torno, kthese makine, frezë, makinë shpuese, të brendshëm dhe të jashtëm makinë rëndë,

makine cilindrike rëndë, përgjimin makine shpimit, Wire machine etj

objektit Testing: Koordinojë matjen makinë, projektues, kontrollor vrazhdësi, kontrollor zahmet, concentricity kontrollor. Kontrollor lartësi.

Term Pagesa

1 Pagesa :. Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

2 MOQ :. 50000PCS / Negocimi.

3 Paketa :. informata: si për të kërkuar.

SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;

. 2 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

3. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.


Produkte trego

Cheap CNC pjesë bronzi MACHINE PICTURES


Paketimi Detaje

FAQ

"1 Q :. Mund të dërgoni me katalog tuaj dhe lista e çmimeve?
A: Pajisje fizike kompjuterash më shumë se mijëra e produkteve, ajo është me të vërtetë shumë e vështirë për të dërguar të gjithë
katalogun dhe lista e çmimeve për ju. Ju lutem na informoni stilin të interesuar,
ne mund të ofrojmë çmimin për referance tuaj. "

"2, Q: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për
pa pagesë, për aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur. "


"3, Q: Sa kohë mund të pres për të marrë mostrën përshtatur?
A: Pasi ta paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është
ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune; "


"4, Q: Po në lidhje me kohën të çojnë për prodhimin në masë?
A: Sinqerisht, kjo në masë të madhe varet nga sasia e rendit dhe të sezonit, kur ju vendosni
rendi. Si zakonisht, ditët 20-35working do të jetë në rregull. Nëse ju jeni shumë urgjente, ne do të
përpiqemi të mira tona për të bërë atë. "


"5, Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Për produktet në magazinë, ne mund të anijeve atë brenda disa ditësh 7 pas marrjes tuaj
pagesës. Për qëllim porosi, për ditë 20-35 pas konfirmuar çdo detaje. "

kthim