Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Brass Saft
  • Tunxh Saft për shitje
  • Tunxh Saft për shitje
  • Brass Saft
  • Brass Saft
  • Brass Saft

Brass Saft

  • Gradë:
  • trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJË QUICK

Emri i produktit Brass Saft
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesën tuaj.
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim.
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit.
funksion Fixing dhe lidh.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.
Ofrimit Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale të eksportit të shitjes ekip me shumë

vjet eksperiencë në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;

2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave

. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Produkte trego

CNC Machine BLACK Pjese Kembimi & BRASS MASHKULL & vida FEMRA Piktura

pjesëve të aluminit

pjesë bronzi

Stainless pjesëve të çelikut


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

"1, Përgjigje:. Menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh"
"2, varg e prodhimit:. Shërbimi AD / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve, të përfundojë, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim"
"3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes."
kthim