Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Brass Saft
  • Tunxh Saft për shitje
  • Tunxh Saft për shitje
  • Tunxh Saft për shitje
  • Brass Saft
  • Brass Saft
  • Brass Saft
  • Brass Saft

Brass Saft

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

ARTIKULL TË DHËNAT
Emri i produktit Brass Saft
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesën tuaj. Finish
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim.
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit.
funksion Fixing dhe lidh.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me përvojë shumë vite "

në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte trego

LIDHURA BRASS BOSHTI SHOW


Paketimi Detaje

FAQ

1.Are ju një fabrikë apo një kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues i cili ka qenë e specializuar në Pjesë rrotulluese CNC përpunimit, machining mulliri, etj për më shumë se vjet 8.

2.Where është fabrika e juaj dhe si mund ta vizitoni atë?
A: Fabrika jonë ndodhet në Qiaotou qytetit, qyteti Donggaun e Guangdong Province (në jug të Kinës).

3.How kohë mund të të marrë disa mostra për të kontrolluar dhe çfarë lidhje me çmimin?
A: mostra normalisht do të bëhet brenda një jave Kostoja e mostrës varet gjitha informatat të hollësishme (madhësia, materiale, të përfundojë, etj) dhe do të kthehet koston mostër qoftë se sasia e juaj mënyrë është e mirë ...

4.How është garanci e kontrollit të produkteve të cilësisë?
A: Ne të mbajë një Departament inspektimit të cilësisë dhe ka shtabet në përgjegjës për kontrollin e cilësisë.

5.How për të marrë një citat të saktë?
A: Nëse jeni të interesuar në pjesët tona, ju lutemi të japin informacion si më poshtë:
♦ vizatime, fotografi ose mostra të pjesës
♦ madhësive të detajuar të pjesës
♦ Materiali i pjesës
♦ trajtimin sipërfaqësore i pjesës
♦ sasi Purchasing

Aftësitë tona

1, Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
2, 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
4, MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
5, shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6, OEM standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj


kthim