86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized
  • Tunxh High Precision CNC Machining Pjesë të Përshtatura për shitje
  • Tunxh High Precision CNC Machining Pjesë të Përshtatura për shitje
  • Tunxh High Precision CNC Machining Pjesë të Përshtatura për shitje
  • Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized
  • Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized
  • Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized
  • Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized

Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized

  • Gradë:
  • MOQ: Të ndjehen të lirë të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm
Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
Mostër Në dispozicion
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim

Kuti PE - çanta / mbështjellëse shkumash / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose

rastet prej druri varen nga të personalizuara

Produkte Trego

Pjesë bronzi High Precision CNC Machining Customized


Paketimi Detaje

Gama e prodhimit: pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
Makinat e prodhimit:

Citizen lathes përbërë / Taiwan Centerless bluarje makina /

Yu Qing Plain Tajvan makina bluarëse / Toyoda CNC makine bluarëse / makina mulliri Miyano

/ Makina Brother CNC / Makina Sunnen honing / prerje teli dhe makina rrotulluese etj

Pajisjet e përpunimit:

nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

kthim