86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine
  • Brass Custom Made CNC Machine Parts for sale
  • Brass Custom Made CNC Machine Parts for sale
  • Brass Custom Made CNC Machine Parts for sale
  • Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine
  • Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine
  • Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine
  • Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine

Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine

  • Gradë:
  • Specifikimet: Madhësia Various formë sipas kërkesave të klientit

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit

Produkte Trego

Tunxh Pjesë Custom Made CNC Machine


Paketimi Detaje

Kushtet e pagesës :T/T, L/C, Paypal, Western Union, or T/T 30% deposit in advance, 70% balance before shipment
MOQ: Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ofrimit të: brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Paketimi:

Inner-qese plastike ;. Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

SHËRBIMI YNE
1, Përgjigje: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6
sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh.
2, Prodhimi varg: AD shërbimit / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve,
Finish, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim.
3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar të zgjidhur problemin
pas shitjes.
DETAJË SHIPPING
1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.
kthim