Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT
  • BRASS CNC kthyer pjesë Specifikim për shitje
  • BRASS CNC kthyer pjesë Specifikim për shitje
  • BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT
  • BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT
  • BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT

BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT

  • Gradë:
  • Stainless Steel, tunxh, alumini, çeliku, çeliku të karbonit, bakri dhe etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

BRASS CNC kthyer pjesë DHËNAT

Fabrika Advantage (1). Çmimeve konkurruese fabrikë me cilësi të mirë
(2). Ulët moq
(3). Koha e shkurtër të çojë (15-30 ditë pune)
(4). Madhësia Customized dhe spekulim.
(5) ISO9001 :. 2008
(6) OEM / ODM
(7). Pranë Shenzhen, Hongkong, transporti i përshtatshëm
machining CNC / OEM shërbimit trillim metalike gjatë viteve 8
Pajisje a) Machining Center CNC
b) rrotulluese CNC
c) CNC bluarje Machines
d) Punching dhe makinat e shpimit
e) makina vulosje
f) seri e tërë e mjeteve matëse
Linjat g) të Kuvendit
Precision Përpunimi kthese CNC, mulliri, shpimit, bluarje, tela EDM prerja etj
material Stainless Steel, tunxh, alumini, çeliku, çeliku të karbonit, bakri dhe etj
Finish Sipërfaqja Anodize; lustrim; zinku / nikel / kromit plating / ari, Sand prish, etj.
dimension Si kërkesë e konsumatorëve
Tolerancë ± 0.001 - 0.05mm / gjithashtu mund të personalizohet.
Pjesa Color Silver, Red, Blue, Gold, Oliver, Black, White dhe etj
Mostrat Në dispozicion.
Koha Lead 7-10 ditë pune për mostra;
15-30 ditë pune për prodhimin në masë.
Paketim paketim 1) Inner: çanta polifonik 2) paketim e jashtme: ctns
Si kërkesave specifike të klientit
Shipping Nga deti, nga ajri, nga DHL, UPS, TNT, etj
Të gjitha llojet e anijeve mënyrë është në dispozicion.
pranë portit Shenzhen.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Produkte trego

BRASS CNC kthyer pjesë foto SHOW


Paketimi Detaje

GUIDE për blerës

Na 1.Send vizatim ose mostër.
2.We mund të ju ofrojnë mostër, nëse ju e nevojshme.
3.You do të na paguajnë 30% ose 50% depozitë pasi ju të konfirmuar rendin.
4.We fillojnë të prodhojnë produktin.
5.The mallrat do të shiped në Shenzhen kompanisë port / korrier mbi produktet janë përfunduar.
6.We t'ju ofrojë një të mirë pas shitjes shërbimi.

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
M: Ne jemi prodhues të pajisjeve me porosi.
Q2: Si për të siguruar cilësinë e produktit?
M: Ne kemi departament të veçantë të inspektimit.
Q3: Sa kohë mund të marr mostrën?
M: Sipas produktin tuaj të veçantë, ajo do të jetë gati në 10-15 ditëve të punës në përgjithësi.
Q4: Çfarë lloje të detajet që ju duhet për të japin kuotën e tyre?
"M: Do beter na dërgoni një vizatim, në qoftë se jo, ju lutem na jepni informacionin e mëposhtëm të produktit:
Picture, Size, Sasia, Mjekimi Sipërfaqja produktit, zahmet. "

kthim