Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc kthyer pjesë. Shitet
  • Tunxh cnc kthyer pjesë. Shitet
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.

Tunxh cnc u kthye pjesë.

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIMI PRODHIMI

Emri i Produktit Tunxh cnc u kthye pjesë.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesën tuaj.
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding për vizatim tuaj.
Trajtimi Heart forcim Point, shuarje forcim.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim çanta PE- / Foam mbështjellës / Carton kuti. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur.
Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, aplikim elektrike, shkrimi, Kompjuter,

Switches pushtet, Miniatureswitches, Arkitekturë, Mallrave dhe A / V Pajisje, Hardware dhe plastike

moulds, pajisje sportive dhe dhurata, etj.

Machine prodhimit Kreu makine, makine filetim, mulliri CNC & Turning makine,
mulliri i përgjithshëm & Turning makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO matëse Tools / sistemit matës Video / Tesa Lartësia Gauge / nivelit 0.5um ajrit

vlerëson dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

PROCESI I PRODHIMIT

KLIENTET RENDI> PLAN PRODHIMI> PRODUCT processin & TECHNOLOGY>

PËRCJELLJA & REAGIME> Cilësisë Inspektimit> PAKETA>

Logjistika Transporti> pas shitjes shërbimi


Produkte trego

OEM BRASS CNC pjesëve të makinës PICTURE SHOW


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

Produkti më i ri, Best Quality, Best Service.
Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja
"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "
"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "
Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

PRITNI JU

Miqtë e mi, kjo është JeSun.We janë të gatshëm për të shërbyer ju në çdo kohë dhe të përpiqemi të mira tona për të përmbushur nevojat tuaja.
Pra, pse nuk ju të na kontaktoni menjëherë?

kthim