Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc kthyer pjesë. Shitet
  • Tunxh cnc kthyer pjesë. Shitet
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.
  • Tunxh cnc u kthye pjesë.

Tunxh cnc u kthye pjesë.

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

BRASS CNC kthyer pjesë PËRSHKRIMI

Emri i Produktit Tunxh cnc u kthye pjesë.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesën tuaj.
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding për vizatim tuaj.
Trajtimi Heart forcim Point, shuarje forcim.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim çanta PE- / Foam mbështjellës / Carton kuti. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur.
Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, aplikim elektrike, shkrimi, Kompjuter,

Çelsin e fuqisë, çelsin miniaturë, Arkitekturë, mall dhe A / V Pajisje, Hardware dhe plastike

moulds, pajisje sportive dhe dhurata, etj.

Machine prodhimit Kreu makine, makine filetim, mulliri CNC & Turning makine,
mulliri i përgjithshëm & Turning makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO matëse Tools / sistemit matës Video / Tesa Lartësia Gauge / nivelit 0.5um ajrit

vlerëson dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

ADVANCE jONË

1.Direct nga fabrika.
2.Low norma skrap.
Materialet 3.Various janë në dispozicion.
. 4 Toleranca Lartë: ± 0.001mm.
5. 100% inspektimit.
6. Mostra është në dispozicion.
7. Short kohë të çojë (ditë 7-10working në përgjithësi).
8. One-stop shërbim përshtatur.

Produkte trego

BRASS CNC kthyer pjesë foto DISPLAY


Paketimi Detaje

SHËRBIMET TONA

1.Rapid Procesi Shërbimi
CNC Machining / Forging / Laser gdhendje / Ndërtoni një Blast Mold / Sand / mulliri Flat, etj. 7 ~ ditë 10working kohë të çojë.

2.CNC Pjesë Shërbimi.
Specializuar në CNC kthese, mulliri CNC, machining CNC, dhe komplekse Pjesë rrotulluese CNC & mulliri, etj.

3.Mold Marrja Shërbimi.
Ne mund të procesit duke hapur myk për nevojat tuaja, dhe të përpiqemi të gjithë rrugën për të përmbushur kërkesën tuaj.

Prodhimi 4.Parts, Kuvendi Final, Testimi dhe shërbimit Packaging.
Për të ulur koston tuaj dhe bashkëpunimin tonë longtern, ne kemi bërë një serioze të planit të prodhimit para se të prodhimit.

kthim