Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Tunxh CNC Precision kthyer Pjesë
  • Tunxh CNC Precision kthese Pjesë për shitje
  • Tunxh CNC Precision kthese Pjesë për shitje
  • Tunxh CNC Precision kthyer Pjesë
  • Tunxh CNC Precision kthyer Pjesë
  • Tunxh CNC Precision kthyer Pjesë

Tunxh CNC Precision kthyer Pjesë

  • Gradë:
  • Anodize, Lustrim, zink / nikel / Chrome / Gold Plating, prish rërë, Fosfat Coating & etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

BRASS CNC saktësi kthese DETAJE PJESË

Precision Përpunimi Shpuese, mulliri, kthese CNC, bluarje, prerja Wire, EDM & etj
material Stainless Steel, tunxh, alumini, çeliku, çeliku të karbonit, bakri dhe etj
Finish Sipërfaqja Anodize, Lustrim, zink / nikel / Chrome / Gold Plating, prish rërë, Fosfat Coating & etj
dimension Sipas kërkesës së klientit
toleranca Precision ± 0.001-0.005mm / si kërkesë.
Pjesa Color Natyrore, Plating, etj
Mostrat Në dispozicion.
Koha Lead Në bazë të sasisë së rendit (zakonisht javë 2-3)
Sistemi i Cilësisë 100% Inspektimi para se të dërgesës
Paketim Si kërkesave specifike të klientit
Shipping Nga deti, nga ajri, nga DHL, UPS, TNT & etj
pranë portit Shenzhen

Produkte trego

BRASS CNC saktësi kthese PARTS PICTURE DISPLAY


MORE CNC PJESË PICTURE SHOW

Pjesë Çelik CNC

Pjesë çeliku CNC

Pjesë alumini CNC


Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Rast studimi

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Së fundi, në APPORO, ne përdorim të fuqishme makina 4-aks CNC torno për prodhimin e pjesëve të CNC machined. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë mirëkuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesën për shqyrtim të lirë e projektit.


Inxhinieri Precision

precision-engineeringDedicated të High Quality Ulët Inxhinierisë çmim precision
Këtu në CAM Machine Përbërësit ne jemi të përkushtuar për të Inxhinierisë CNC e cilësisë së madhe.
Kontrollin e Cilësisë ynë Gauge Room është një dhomë qëndrim të vetëm drejtuar plotësisht në çdo kohë nga një prej ekipit tonë të inxhinierëve saktësi.
Një nga kohë 6 inxhinierët tanë shërbyer saktësi do të jetë gjithmonë në inspektimin patrullë, mbajtjen e një mbi inspektimin e linjës në çdo kohë.
Ne jemi një kompani CNC inxhinieri precize me mbajtjen fantastike e konsumatorëve për shkak të na qenë lehtë për t'u marrë me të, me çmime të arsyeshme, dhe duke siguruar një kthesë të shpejtë kur është e nevojshme.
CAM Machine janë vazhdimisht riinvestimit dhe zëvendësuar mjetet CNC Machining dhe makineri të mbajë titullin tonë si një shtet-e-artit-kompanisë CNC inxhinierike.
Ne qëndrojmë në mes firmave të tjera inxhinierike për shkak të tonë:
pajisur Highly qendra e kontrollit të cilësisë
Tesa Microhite 3D koordinojë matjen makinë (CMM)
Faro Gage Arm c / w Aberlink software dhe Bluetooth
Tesa Hite 400 lartësia matës
gamë të plotë dhe të plotë të pajisjeve matëse të drejtpërdrejtë
Bowers 3 lindi bri brendshme matjen grup duke filluar nga 16mm deri në 230mm Ø
Një gamë e plug të thjeshtë, vidhos plug dhe vidhos vlerëson rrjet
mat dial brendshme, vlerëson dial lindi
Aberlink aksiomë Too 900 - CNC CMM
Baty Venture 300 - Optical CMM
Të gjitha të mbuluara nga një auditim 6 mujore jashtëm kalibrimit dhe kontrolle të rregullta në pajisjet matëse të drejtpërdrejtë nga koka jonë në shtëpi të Kontrollit të Cilësisë.

Paketimi Detaje

shërbime më të mira

1.Custom CNC Machining Shërbimit: Customize llojeve të materialeve të pjesëve të përpunimit dhe pjesëve plastike sipas vizatimit tuaj ose foto.
2.Custom Pjesë rrotulluese CNC pjesë: pjesë Customize CNC dhe pjesët plastike të materialeve të ndryshme sipas vizatimit tuaj.
3.Custom Mold: myk plastike injeksion dhe derdhur injeksion, Finish Sipërfaqja, montimi dhe Test, etj.
4.Custom Design: Ne mund të bëjmë të projektimit për ju sipas idesë tuaj dhe të mostrës.
5.Prototype Bëni: Mirë se vini për të bërë prototip.

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.
2.Material (alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë
Trajtimi 4.Surface (lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

5.Hardness
6.Packing Term

kthim