86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i kthimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i kthimit CNC

  • Pjesë kthyese precize CNC bronzi
  • Shitet Pjesë kthyese precize CNC bronzi
  • Shitet Pjesë kthyese precize CNC bronzi
  • Pjesë kthyese precize CNC bronzi
  • Pjesë kthyese precize CNC bronzi
  • Pjesë kthyese precize CNC bronzi

Pjesë kthyese precize CNC bronzi

  • Gradë:
  • Anodizoj; Lustrim; Zink / nikel / krom / plating ari, prishja e rërës, veshja e fosfatit etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PJEST E KTHIMIT TRE PJESIONS Precizion CNC DETAJE

Përpunimi preciz  Shpimi, mulliri, kthimi CNC, bluarja, prerja e telit, EDM etj.
material  Çelik inox, bronzi, alumini, çeliku, çeliku i karbonit, bakri etj.
Përfundojë sipërfaqe  Anodizoj; Lustrim; Zink / nikel / krom / plating ari, prishja e rërës, veshja e fosfatit etj.
dimension   Sipas kërkesës së klientëve
Precizioni i Tolerancës  0.001-0.005 mm As / Si kërkesë.
Ngjyra e pjesës  Pllaka natyrore etc. etj.
Mostrat  Në dispozicion.
Koha e plumbit Bazuar në sasinë e porosisë (Zakonisht 2-3 javë)
Sistemi i Cilësisë Inspektimi 100% para dërgesës
Paketim Si kërkesat specifike të klientit 
Transporti Nga deti, nga ajri, nga DHL, UPS, TNT etj.
Afër Portit Shenzhen

Trego Produktet

Pjesë kthyese precize CNC bronzi

      


SHFAQJE M M SHUM PJES CNC

Pjesë CNC prej çeliku inox

  

Pjesë CNC çeliku

 

Pjesë CNC alumini

  


Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 

Rast studimi

Pjesët kthyese CNC për sektorët e tregut

  Gjatë 10 viteve të fundit, ne kishim vazhduar të merrnim makina torno me kthesë të re dhe me precizion të lartë për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë përgjegjës për sigurimin e pjesëve të këmbimit me precizion të lartë, me cilësi të lartë në industritë e tyre në rrjedhën e poshtme. Ata zgjedhin APPORO si prodhuesi i tyre më i mirë i makinerisë CNC dhe bashkëpunojnë vazhdimisht me ne për shumë vitet e fundit.

 

Aftësia jonë e kthimit CNC
Lidhur me aftësinë e prodhimit të pjesëve të përpunuara me torno CNC të cilat janë fjalë për fjalë me pamje lineare. Kur përpunoni CNC, shufra e lëndës së parë (zakonisht e bërë prej metali ose plastike) rrotullohet me RPM të lartë. Një mjet prerës përshkohet përgjatë boshtit të lëvizjes X, Y ose Z për të prodhuar dimensione të sakta. Boshti kthyes CNC është një nga pjesët rezervë më të shikuara, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printeri me shumë funksione, skaneri, boshti drejtues për transmetimin e çift rrotullues, etj. Çeliku i aliazhit me kasetë të ngurtësuar ose carburizing për rezistencë më të mirë të veshjes mund të plotësojë kërkesat e qëllimi i transmetimit të momentit të lartë.

Lëndë e parë për kthimin e CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu përvojë me prodhimin e vidave CNC kthyese. Vidë e rregulluar e kokës me vrima me fund të sheshtë për matës elektronik të të ardhurave, rregullim i imët ose i trashë. Materiali varionte nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik inox 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu me përvojë të mirë me përpunimin e vidave të përpunuara CNC të bëra prej aliazhi të titanit për të përmbushur rezistencën e lartë ndaj korrozionit, kërkesat e larta të raportit forcë-densitet.

Pjesë Titaniumi kthyese CNC
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të saktë dhe të besueshme të përpunimit në kthimin e pjesëve të titanit nga CNC. Parametrat e prerjes dhe lëngu i prerjes kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në pjesët e përpunimit të bëra nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga industria e hapësirës ajrore, instrumenteve mjekësore, pajisjeve biomjekësore, bioteknologjisë dhe bioinxhinierisë apo edhe industrive të kimisë analitike. Ne mund të parashikojmë që kërkesa e tregut për pjesët kthyese të titanit është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo sepse vetëm aliazhi i titanit mund të plotësojë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, pjesët e kthyera nga aliazhi i titanit përdoren gjerësisht në të gjithë botën në shumë prej mjediseve më të vështira, të tilla si ushtria, hapësira ajrore, industria e naftës, ose në pjesën e sipërme dhe nëndetëse, tunelizimi, minierat, ndërtimi dhe industritë bujqësore, ku ato janë subjekt i abuzimit fizik dhe ekspozimi ndaj pluhurit, ujit të kripur etj.

Më në fund, në APPORO, ne përdorim makina të fuqishme torno 4-boshtore për prodhimin e pjesëve të përpunuara me CNC. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë kuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesë për rishikim falas të projektit.


Inxhinieri precize

inxhinieri precize Përkushtuar në Inxhinieri precize me cilësi të lartë me çmim të ulët
Këtu në Komponentët e Makinerisë CAM ne jemi të përkushtuar për CNC Inxhinierinë e cilësisë më të lartë.
Dhoma jonë e Kontrollit të Cilësisë është një dhomë e pavarur e pajisur plotësisht në çdo kohë nga një nga ekipi ynë i inxhinierëve të saktësisë.
Një nga inxhinierët tanë të saktësisë me 6 shërbime me kohë do të jetë gjithmonë në inspektimin e patrullës, duke ruajtur një inspektim në linjë gjatë gjithë kohës.
Ne jemi një kompani inxhinierike me precizion CNC me mbajtje fantastike të klientëve për shkak se jemi të lehtë për tu trajtuar, me çmime të arsyeshme dhe duke siguruar një kthim të shpejtë kur është e nevojshme.
Makineritë CAM janë duke riinvestuar dhe zëvendësuar vazhdimisht mjetet dhe makineritë e Machining CNC për të ruajtur titullin tonë si një kompani inxhinierike e teknologjisë së fundit.
Ne dallojmë midis firmave të tjera inxhinierike për shkak të:
    Qendër e kontrolluar e cilësisë shumë e pajisur
    Makina matëse e koordinatave Tesa Microhite 3D (CMM)
    Softueri Faro Gage Arm c / w Aberlink dhe Bluetooth
    Tesa hite 400 matës i lartësisë
    Gama e plotë dhe gjithëpërfshirëse e pajisjeve të matjes direkte
    Bowers 3 komplet matës i brendshëm të boreve të varur nga 16 mm deri në 230 mm
    Një gamë e matësve të prizës së thjeshtë, prizës së vidës dhe unazës së vidës
    Matës të brendshëm të thirrjes, matës të numrit të numrit
    Aberlink Axiom Too 900 - CNC CMM
    Baty Venture 300 - CMM optik
Të gjitha mbulohen nga një auditim i kalibrimit të jashtëm 6 mujor dhe kontrolle të rregullta të pajisjeve matëse të drejtpërdrejta nga përgjegjësi ynë i brendshëm i Kontrollit të Cilësisë.

Infomacion paketimi

SHICRBIMET më të mira

1. Shërbimi i përpunimit me porosi CNC: Përshtatni llojet e materialeve që përpunojnë pjesë dhe pjesë plastike sipas vizatimit ose figurës suaj.
2. Pjesët e kthyera me porosi të CNC: Përshtatni pjesët e përpunimit CNC dhe pjesët plastike të materialeve të ndryshme sipas vizatimit tuaj.
3. Mould Custom: myk plastike injeksion dhe derdhur injeksion, sipërfaqe përfunduar, Montimi dhe Test, etj.
4. Dizajni i personalizuar: Ne mund ta bëjmë modelin për ju sipas idesë dhe modelit tuaj.
5. Prototipi Bëni: Mirë se vini për të bërë prototipin.      

KIPSSHILLA T B Blerësit  

Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:                                                           
1. Vizatimi i madhësisë (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.           
2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.                                                    
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë                                                   
4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.                                                     

5. Ngurtësia                                                             
6. Afati i paketimit                

kthim